3 Ayda 24 Kilo Verdiren Sarımsak Turşusu Tanımı

Tabiatta hazır halde bulabileceğiniz bu yiyecek mahsulü ile yapacağınız tanımlar ile çok kısa vakit içerisinde zayıflamanız mümkün.

Peki sarımsak perhizi ile 3 ayda 25 kiloya kadar kaybedebileceğinizi öğreniyor muydunuz?

Sarımsak; bir hayli şahsın bildiği gibi natürel ateş düşürücü, yağ yakıcı ve çok ehemmiyetli bir antioksidan.

Malzemeler:

  • Derin bir sırça kavanoz
  • 300 gram sarımsak 30-35 adet, havanda hırpalayıp kokusunu çıkarınız.
  • Elma Sirkesi 2 Litre, Konutta yapılmış olursa daha iyi olur

3 Ayda 24 Kilo Zayıflatan Diyet

Tarifin üretimi reelinde oldukça kolay. Ancak turşu kurulacağı için, mahsulü harcamak için uzun bir vakit beklemek gerekiyor.

Konutta hazırlamış olduğunuz elma sirkesi içerisine havanda hırpalayarak kokusunu çıkarmış olduğunuz sarımsakları ekleyiniz.

Bu noktada oldukça dikkatli olmanızda fayda var, zira kavanozun kapağının sıkı olması son derece ehemmiyetli. Daha sonra kavanozunuzu 15 gün sonra açıp harcamaya hazır hale getirebilirsiniz.

Turşuyu açtıktan sonra, hemen harcamaya hazırdır. Yemeklerden evvel sadece 1 tatlı kaşığı harcamanız sizler için yeterli olacaktır. Özellikle akşam yemeklerinden takribî yarım saat kadar evvel bu turşu suyunu tüketebilirsiniz.

Metabolizmayı süratlendireceği için gebelerin bu tanımı uygulaması önerilmez. Harcamış olduğunuz turşu ölçüsüne de itina göstermeniz gerekmektedir.

Aksi halde çok ciddi tansiyon problemi yaşayabilirsiniz. Reflü ve eşi mide problemleri olan bireyler için de bu tanımdan sakınılması gerektiğini söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın