60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor

60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor, Gizemi Her Gün Bu Kremi Uygulamak

Bu tabii krem ile, cildinizin görünümünü nasıl değişeceğini ve beğenmediğimiz rahatsız edici kırışıklıkları yumuşattığını göreceksiniz, bu harika kremle sadece eller için değil aynı zamanda boynunuzada, karnınıza ve hatta suratınıza da uygulayabilirsiniz.

Bu natürel usul kırışıklarla savaşmanıza sponsor olur:

Tarçın ve Hindistancevizi Yağı Mucizesi

Geleneksel ve natürel rehabilitasyon usullerinin başında yer alan nebat hangisi diye soracak olursanız tarçın tasam… Gerçekten güzel bir kokuya sahip olmanın yanı sıra dolaşımı çoğaldırır, acıyı soğukkanlılaştırır ve sağlığınızı geliştirir. Anti-inflamatuar verimleri nedeniyle irinli sivilce ile iltihaplı sivilcelerin yok olmasına takviyeci olabilir.

Cildinizi tarçınla inceltirken risk altında olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tersine, cildinizin daha genç ve parlak görünmesine sponsor olmak için daha sık uygulayın.

Şimdi bunu elde etmek için ne yapacağımızı söyleyeceğim:

Zorunlu Malzemeler;

 • Hindistan cevizi yağı 1 çorba kaşığı.
 • Kahverengi şeker iki çorba kaşığı.
 • Tarçın tozu 1 çorba kaşığı.

Hazırlanışı;

Bu kremin hazırlanması oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken bu üç malzemeyi bir kasede karıştırmak. sonra homojen bir madde elde edene kadar kesintisiz karıştırın. Bu esnada elinizin ve suratınızın pak olmasına dikkat edin uygulamadan evvel kesinlikle cildinizin ılık suyla yıkanmış olması gerekir. Hijyen önemli.

Ölü hücreleri yok etmek için hafifçe ovuşturun. Sonra ellerinizi su ile durulayın.

Bu süratli ve pratik yolla elinizin kırışıklıklarını giderdiniz, bize bir teşekkürü çok görmeyin. Emin aralıklarla kullanmanız daha sıhhatli olacaktır, her şeyin aşırısı hasardır kaş sunim derken göz çıkarmayın lütfen. Her kullanımdan sonra cildinizdeki gençleşmeyi kendi gözlerinizle göreceksiniz.

“60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor” üzerine 3 yorum.

 1. merhaba
  bu dogal krem yüzümüzede uygulayabiliyormuyuz ? ne kadar sıklikla kullanabiliriz el yada yüuümüze?
  tsk ler slm ve sevgiler…

 2. merhaba bu karisimi hazirladiktan sonra oac gün bekletebiliriz ?
  birde ellerinizi her gün bu karisimla yikayin diyorsunuz fakat altta tekrar belirli araliklarla fazlasi zararlidir diyorsunuz söyle mi anlamaliyim ellere her gün kullanabilirim ama cildime belli araliklarla kullanicam degilmi? tsk ler sevgiyle kalin ….

Bir cevap yazın