90 Yaşındaki Hekimden Göz Hastalıklarını Geçiren Natürel Yöntem

Göz rahatsızlıkları dünyada 7’den 70’e bir hayli insanın sık yaşadığı meselelerin başında kazanç. Çoğu birey göz hastalıklarına çözüm bulunmaması vaziyetinde istemese de gözlük takmak vaziyetinde kalır.

Erken safhada rehabilitasyon edilmesi gereken rahatsızlıkların başında gelen göz hataları aksi vaziyette ileride daha ciddi kasvetlere yol açabilmektedir.

Miyop hipermetrop, şaşılık, katarakt, tavuk karası, glokom göz tansiyonu, gözde kırma refraksiyon, göz enfeksiyonu, kırmızı göz ve kuru göz, astigmat gibi rahatsızlıklar en sık görülen göz hastalıklarının başında kazanç.

Göz rahatsızlıklarının rehabilitasyonu, nitelikli bir hayat için kesinlikle zorunlu olduğundan bu mevzuda yapılmış çok rakamda araştırma da mevcuttur.

Bilinen bir Rus cerrah olan Vladimir Petrovich Filatov’a göre, hazırladığı natürel ilaç, görme becerisini geliştirme sürecinde kesinlikle zorunlu olan bir şeydir.

Gözleri iyileştiriyor

Filatov’a göre göze iyi gelen gıdalar ve onlardan hazırlanacak kür şöyle;
Gıdalar; Ceviz, aloe vera 2-3 yaş ortamında olanlar, limon ve bal.

50 gr. Aloe suyu

150 gr. bal

250 gr. ezilmiş ceviz

3 limon

Hazırlanışı;

İlk olarak, Aloe vera yapraklarını arının ve suyu sıkmadan evvel sivri uçlarını çıkarın. Sonra, tüm malzemeleri karıştırın. Karışımı, bir çorba kaşığı olacak biçimde günde üç kere harcayın. Harcamaya başladıktan kısa bir zaman sonra neticelerini göreceksiniz.

Bu karışım yalnızca gözlerinizi iyileştirecek bir gıda değil, aynı zamanda tüm vücudunuza da tesir edecek, genel sıhhate yararlı olacaktır.

Ancak uzmanlar, akut böbrek, verem, hemoroid gibi rahatsızlık yaşayanların ve gebeliğin son 2-3 ayında olanların bu karışımı harcamamasını öneriyor.

Bir cevap yazın