Antibiyotiklere Veda Edin Bu Kür Tüm Bakteri ve Enfeksiyonları Öldürecek

Antibiyotiklere Veda Edin Bu Kür Tüm Bakteri ve Enfeksiyonları Öldürecek
Aldığımız gıdaların hepsi verimli değildir. Bu gıdaların faydayı olduğu kadar hasarları da olmaktadır. Bu gıdalarla birlikte bir hayli bakteriler bedenimizin içerisine girmektedir.

Bunların kimileri iyi hedefli kimileri ise kötü maksatlıdır. Bu kötü hedefli bakteriler bir hayli hastalığı da birliktesi getirmektedir. Bazı bakteriler çok ağır hastalıklara da neden olmaktadırlar. Bazı bakteriler ise iyi hedefli olup sindirimimize dayanak etmektedirler. İnsanlar bedenlerine gelen bu bakterilerden temizlemek için pek çok yol aramaktadır ve yollara başvurmaktadırlar.

Bu kötü bakterilerden kurtulmanın oldukça basit yolları da mevcuttur. Her insanın evinde basitçe hazırlayacağı kürler ile bu bakterilerden temizlemek basit bir hal alacaktır. Zeytinyağlı incir kürü ile midenizdeki bakterilerden kurtulabilirsiniz. Zeytinyağlı incir özellikle kıyı bölgelerde oldukça fazla seçim edilen tanımlardan bir tanesidir.

Doğal ve bereketi kısa zamanda görülen bir karışımdır. Hazırlanan zeytinyağlı incir kür bereketlerinden bahsedecek olunursa mide problemleri, yüksek kolesterol, anemi, hemoroid, astım, bronşit, yüksek tansiyon ve kısırlık gibi bir hayli hastalığın rehabilitasyonunda çözüm yolu olarak müracaat etilmektedir. Hatta bazı bayanlar çocuk yapmak istediklerinde hamile kalmak için bu usule başvurmaktadırlar.

İncir içerisinde yüksek oranda kalsiyum bulunduran bir gıdadır. Süt ve süt mahsulleri harcayamayan insanların incir yemeleri önerilmektedirler.

Bu mahsullerden alamadıkları kalsiyumu incirden alabilirler. İncir lifli bir gıdadır. Kilo vermek isteyen insanlara incir yemeleri önerilmektedir. Potasyum bedeli oldukça yüksektir ve kan tazyikini çoğaldırabilme özelliğine sahip bir gıdadır.

İncirin içerisinde omega 3 ve omega 6 kıymetleri oldukça fazladır. Krizi tehlikesini en aza indirmektedir. İncirin içerisindeki vitamini bulunmaktadır ve bu cildiniz için oldukça faydalıdır.
Zeytinyağlı incir kürünü hazırlamak oldukça basittir kür için lüzumlu malzemeler şöyle sıralanabilir:

-40 tane kurutulmuş incir
-450 gram zeytinyağı
Zeytinyağlı incir kürünü hazırlanışı

Kurutulmuş olarak 40 adet alınan yeniçeriler takribî 500 gramlık bir kavanozun içerisine koyulur ve bu kavanozun içerisine belirtilen ölçüdeki zeytinyağı ilave edilir. İçerisinde zeytinyağı ve incir olan kavanoz hava almayacak biçimde sıkıca kapatılır ve 40 gün süresince ağzı kapalı biçimde hiç açılmadan bekletilir. 40 günün sonunda kür hazır hale gelmiş olur. Hazırlanmış olan kür her öğünden evvel bir adet incir biçiminde olmak üzere harcanır.

Bir cevap yazın