Babaanne Tanımı Sayesinde Hemen 5 Kilo Ver

Babaanne tanımı olarak bilinen bu tarif vücudunuzda şekil bozuklukları varsa veya kilonuzdan memnun değilseniz tam size göre. Vücudunuzun bir hayli bölgesinde etkilidir.

büyükanne karışımı

Bazen bir sihirli değnek olsun isteriz bizi istediğimiz forma kavuştursun, ne yazık ki böyle bir şey ancak masallarda gerçekleşir : Bırakalım masal dünyasını ve gerçekçi olalım. Bu tanımı tutarlı bir şekilde azmederek uygularsanız vücudunuzdaki birikmiş su ve yağ birikintilerinin çözüldüğü görebilirsiniz.

Hızla kilo vermeye başlamanız kan tazyikinizi yüksek tansiyonunuzu dengelemeye sponsor olacaksınız.

Ve şimdi tanıma geçebiliriz…

İhtiyacınız olan malzemeler:

  • 1 preslenmiş limon
  • ½ ılık su
  • 1 çay kaşığı rendelenmiş veya öğütülmüş zencefil
  • 1 çay kaşığı elma sirkesi
  • 1 tatlı kaşığı bal

Hazırlanışı:

Malzemeleri mikserden geçirin ve bir bardağa doldurup aç karnına tercihen sabahları için. 20 dakika sonra kahvaltı yapabilirsiniz. İçtiğiniz karışımla öğününüz arasında 20 dakika olursa daha verimli olacaktır.

Karışımımızdaki yüksek c vitamini ve kalsiyum sayesinde şekerinizi tazyikinizi de düşürür. Metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlar.

Yaşınız ilerledikçe vücudunuzdaki zehirli madde birikimi artar bu da hastalıkların yavaş yavaş gün suratına çıkmasına neden olur. Bu nedenle belli aralıklarda bu tür detoks karışımları içmek sizi bir bakıma hastalıklardan uzak tutacaktır.

Bağırsaklarınız kumpaslı çalıştığında daha enerjik olursunuz ve bu da kilo almanızı maniler.

Sağlık dolu bir içeriğimizin daha sonuna geldik, paylaşımlarımızdan hoşlanıyorsanız lütfen yorum yaparak fikrinizi beyan edin, sevgiyle ve hoşçakalın.

“Babaanne Tanımı Sayesinde Hemen 5 Kilo Ver” üzerine 2 yorum.

Bir cevap yazın