Bağırsak Asalaklarını Yok Eden Natürel Kür Tasviri

Bağırsak asalakları ve bağırsak kurdu beslenme alışkanlıklarımızda yaptığımız bir ekip yanlışlardan dolayı ortaya çıkabilir. Bağırsak asalaklarının bulgularını ve Saraçoğlu’nun önermiş olduğu bağırsak asalaklarını yok eden natürel usulü sizler için inceleyip bir araya getirdik.

Bağırsak asalakları dendiğinde akla genellikle karın sızısı şikâyetleri gelmektedir. Ancak bağırsak asalakları yalnızca karın sızısı şikâyetleriyle bulgu vermez.

Bağırsak kurdu ve bağırsak asalakları makat bölgesinde şiddetli kaşıntı, dışkının üzerinde beyaz pislenme, kabarıklık ve gaz şikâyeti, emin bir neden yokken kilo kaybı, iştahın balanssız bir biçimde eksilip çoğalması gibi şikâyetlerle kendini göstermektedir.

Bağırsak kurduna neden olan en ehemmiyetli etmenin beslenme biçimi olduğu söyleniyor. Özellikle ham et ve şarküteri mahsullerinden fazla ölçüde harcamanın bağırsak kurduna neden olacağı belirtiliyor.

Bağırsak asalaklarından natürel bir usulle kurtulmak istiyorsanız Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun sizler için önerdiği usulü sınayabilirsiniz. İşte Saraçoğlu’nun önerdiği bağırsak asalaklarından kurtaran en natürel usul…

Malzemeler

– 1 tatlı kaşığı kekik
– 1 kadeh su

Nasıl kullanılır?

Bir tatlı kaşığı kekiği su ile yutun. Öğleden evvel ve öğleden sonra olmak üzere günde 2 kere harcayın.

Bir cevap yazın