Bağırsaklarınızdan kilolarca zehirli madde çıkartan karışım

Bağırsaklarınızdan kilolarca zehirli madde çıkartan karışım: Reelinde, obez veya fazla kilolu olmayan bireyler de dahi bağırsaklarında takribî 3-4 kilo zehir içerebilir.

Buna ek olarak, şiddetli alerjilere sahip, fazla stresli şahıslarda veya obez şahıslarda daha fazla olabilir. Sıhhatlı beslenmenin yanında bu meşrubatla birlikte 3 haftada zehirleri atacaksınız.

Çocuklar da buna bir imtiyaz değildir. Başka Bir Deyişle, kötü beslenme alışkanlıkları muntazam rehabilitasyon edilmediği sürece ömür boyu sürebilen sindirim bozukluklarına neden olabilir.

Bağırsakta atık birikimi bedende muhtelif balanssızlıklara neden olabilir. Dahası, bir dizi sıhhat ve kilo probleminin altta uyuyan sebebi olabilir.

Evvel yapmanız gereken limonu, deniz tuzu, organik elma sirkesini ve zencefili kapsayan bu kolay ev imali tanımı desteğiyle bağırsakları temizlemektir.

Bağırsaklarınızdan kilolarca zehirli madde çıkartan karışım

İçindekiler:

  • Organik elma sirkesi – 1 Çorba kaşığı
  • Organik limon suyu – 2 çorba kaşığı
  • Organik zencefil – 1 yemek kaşığı
  • Deniz tuzu – bir tutamaz ölçüde
  • 1 bardak içme suyu

1 bardak içme suyunu kaynatip içine tuzu ilave edin iyice karıştırın.Ardından, zencefili, limon ve elma sirkesini ilave edin ve iyice karıştırın.Bu Biçimde Kullan. Kahvaltıdan evvel her sabah boş bir mideye bir bardak içeceksin.
Bu meşrubat elma sirkesi ve limonda olan antioksidanlar açısından zengin , bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek ve arınmak için birebirdir. Riskli zehirleri bedenden atıp enfeksiyonlarla ve hastalıklarla çaba edecek, eforlu mineraller ve vitaminlerce zengindir.

Lütfen paylaşalım.

Alternatif Bağırsak arınan ev imali ilaç

Bu iki malzemeden oluşan ev imali ilaç bağırsağınızdan kilolarca atığı temizleyecek.

Hafta sonu yemeği fazla kaçırdınız ve şu an pişmanlık mı dinliyorsunuz? Bağırsak pakliği bedeninizdeki zehirli maddelerden kurtulup sindirim sisteminize yeni bir başlangıç yaptırmanızı sağlayacaktır.

Bu ev imali meşrubat basit, zarif ve netice verici. Bu süratli bir bağırsak arınması değil, yalnızca bedeninizin kötü atığı filtreleyerek yalnızca bereketli bakteriyi sindirim sisteminizde yakalamasını sağlıyor.

Bu maddelerden birincisi bildiğimiz her mutfakta bulabileceğiniz elma sirkesi. Elma sirkesi tıbbın uzun bir zamandır bir hayli sıhhat meselesiyle çabada yararlandığı bir içerik. Ucuz ve yalnızca bağırsağınıza değil bedeninizin geri kalan kısmına da verimleri var.

Yalnızca 10 Dakikada Karnınızdaki Kabarıklığı Tamamen yok eder

Yalnızca 10 Dakikada Karnınızdaki Kabarıklığı Tamamen yok eder…İnanması güç fakat gerçek.

Göbek şişmesi veya kabarıklık sıklıkla ciddi bir tıbbi gidişattan ziyade fazla yemeye bağlı olmakla beraber, hava yutma, IBS İrritabl Bağırsak Belirtiyi, yumurtalık kistleri, bağırsak tıkanıklığı, hamilelik, PMS, miyomlar, kilo alma, laktoz intoleransı  vb. sebeplere de bağlı olabilir.

“Bağırsaklarınızdan kilolarca zehirli madde çıkartan karışım” üzerine 3 yorum.

  1. Peki midemde de gastirit var bu kürü içebilirmiyim mideme.bir zarar verirmicevap verirsneniz sevinirim

Bir cevap yazın