Baş Boyun ve Eklem Sızılarına Natürel Çözüm

Boyun baş eklem sancıları için tabii reçete

Size uzun yıllardan beri kullanılan ve son derece tesirli ve hiç bir yan tesiri olmayan tabii bir rehabilitasyon usulünden bahsetmek istiyorum.

Bu tasvir ile kan dolaşımınız artacak, kas ve kemik dokusunun yenilenmesini sağlayan bu tasvir ile baş sancınızdan tutun boyun omuz yakalanmalarına kas -eklem sancılarına kadar şikayetleriniz ortadan kalkacak.

Bu tasvir 20 yıl evvel Almanyada bir doktor tarafından yapılmış ve felç geçirmiş bir hasta üzerinde denenmiş sonuç ise felç geçirdiği için kasılan açılmayan parmaklar açılmış…

Söylediğim gibi bu tanım vücudunuzdaki kan akışını yeniliyor rehabilitasyonu uyguladıkça farkı göreceksiniz gelelim bu tasvir için lüzumlu olan malzemeler:

Saf sızma zeytinyağı ve kaya tuzu evet yanlış dinlemediniz sadece bu kadar.

Hazırlanışı:

20 kaşık saf sızma zeytinyağına 10 kaşık turşu tuzu ilave edin ve sırça bir kavanoza koyun ve her gün emin aralıklara kavanozu çalkalayın tuz erimeye başlayınca karışımımız hazır demektir bunun içinde 5-10 gün yeterli oluyor.

Daha sonra sancılı bölgelerinizi bu yağ ile ovun masajınız bitince ıslak bir havlu ile fazla yağları silin tuzdan dolayı cildiniz belki tahriş olabilir biraz bebek pudrası ile bu sorunu çözebilirsiniz.

Bu rehabilitasyonu en az 10 gün uygulayın vücudunuz detoks uygulamış gibi iyileşme döngüsüne girecek

Bir cevap yazın