Boynunuza Buz Koyup Bekletmenin Öyle Bir Bereketi Var Ki

İnsanların muhtemel olduğunca uzun zaman daha genç kalmak istemeleri olağan bir istektir. Genç kalmak için çağdaş takatler aramaya devam ediyoruz ama aynı zamanda işe yarayan daha önceki bilgileri de unutmamalıyız. Akupunktur ve buz rehabilitasyonu asırlardır kullanılmış ve muhtelif rahatsızlıklara takat olmuştur…

Boyuna bir buz küpü yerleştirdiğinde ne olur?

Ananesel Çin tıbbı, Feng Fu noktası ve buz terapisinin bir bileşiminin tüm bedeni canlandırabileceğini söylüyor. Bu noktayı bir buz küpüyle uyarmak, daha fazla enerji almanıza ve netice olarak daha sıhhatli olmanıza takviyeci olabilir.

Baş sızılarını ve genel sızıları eksiltebilir

Feng Fu noktası düşük enerji ve baş sızıları için ehemmiyetli bir usuldür. Bu enerji acıya karşıdır.

Regl evveli belirtiyi eksiltebilir

Akupunkturcular uzun zaman evvel kafatasının tabanı ile PMSbelirti bulguları arasında bir iletişim olduğunu iddia etmişlerdir. Feng Fu noktasını uyarmak için bir tazyik veya buz kullandığınızda, kramplar ve ruh halleri de dahil olmak üzere belirtiyi eksiltmeye takviyeci olacaktır.

Uyku niteliğini artırabilir

Çin tıbbi kitaplarına göre, Feng Fu noktası, şahsın uyku niteliğini iyileştirmeye takviyeci olur. Bu ehemmiyetli hakimiyet merkezi, derin uykuda yapılan faaliyetlerden mesuldür. Başka Bir Deyişle bu usulle, vücudunuz daha fazla dinlenir ve daha iyi olması için uyku alışkanlıklarını değiştirir.

Stresi eksiltebilir

Aynı zamanda bu nokta psiko-duygusal bozuklukları, bunalımı ve stresi idarer. Araştırmalara göre kullanıcılar, bu noktayı uyardıktan sonra stres seviyelerinin ve evhamın eksildiğini söylüyorlar. Natürel ki bu noktayı uyardığınızda psikolojik meseleleriniz yok olmayacak. Fakat yeterince gevşemeniz için hoş bir usul…

Sindirime takviyeci olabilir

Bu alan bedenimizde yutma ve tükürük gibi ehemmiyetli süreçleri idarer. Netice olarak bu usul, yiyeceklri daha iyi hazmetmemize takviyeci olabilir. Ayrıca karın sızısı, irin ve krampları eksiltebilir.

Bir cevap yazın