Bu Natürel Mucize Birkaç Gün İçinde Siğilleri – Benleri ve Cilt Kirlerini Döküyor

Siğiller, bir hayli insanda görülen hasarlı olmayan ufak urlar olarak öğrenilir. Genellikle göz kapakları, koltuk altı, boyun, göğüsler, yanaklar ,eller vb. gibi yerlerde çokça görünürler. Bunların sıhhat üzerinde negatif tesirleri bulunmadığı doğrudur, ancak bunlar büyük bir estetik problem olabilir.

Bu natürel usuller cilt kirlerini dökmeye yetecek. Cilt meselelerini gidermeye takviyeci olacak. Konutta siğil rehabilitasyonları şunlardır…

Natürel Rehabilitasyon 1

Sarımsakları soyun,ezin. Uygulama yapacağınız bölgenin pak ve kuru olmasına itina gösterin. Pak bir kulak çöpü desteğiyle,siğil-ben veya kir olan bölgeye sarımsağı sürün,üstünü yara bandıyla kapatın. 1 gece bekletin. Sabah ılık suyla durulayın.İstediğiniz neticeyi alana kadar uygulamayı yineleyin. Bir kaç gün sonra,kir -siğil ve benlerden kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Natürel Rehabilitasyon 2

Bu mahsul, siğiller basitçe ve süratli bir biçimde ortadan kaldırmak için çok iyidir. Bunu yapmak için öncelikle cildimizi çok iyi yıkamalıyız. Siğilin bulunduğu bölgeye özel umursayalım. Daha sonra, pamuk ile bir parça sirke yayacağız ve siğil ve etrafı üzerine ovacağız. Sonunda, siğilin kurmasına izin vereceğiz.

Bu prosedürü günde 3 kere yineleyeceğiz. Birkaç gün sonra 7-10 gün arası siğil kahverengi ve siyah olur. Sonra, kendiliğinden düşmeye başlar.

Natürel Rehabilitasyon 3

İkinci ilaç için, azıcık kabartma tozu ve hint yağı gerekir. İlk olarak, 1 çorba kaşığı kabartma tozunu bir kaba koyabiliriz. Daha sonra, 1 çorba kaşığı hint yağı ekleyeceğiz.

Bu karışım siğil ve etrafına uygulanmalı ve 30 dakika müddetle tesir etmesine izin verilmelidir. Bölgeyi ılık suyla duruluyoruz. Bu harekât, 10 ila 15 gün süresince günde 2 veya 3 kez yinelenecektir. Siğili netlikle ortadan kaldırmak için yeterli olacak.

Natürel Rehabilitasyon 4

Bu tesirli usulle çok kısa müddette cildiniz istediğiniz gibi kirsiz ve siğillerden benlerden arınmış hale gelecek.

Yapmanız gereken 1 soğanı ceddip rendeledikten sonra,pak bir kaba almak. 1-2 çay kaşığı Hindistan Cevizi yağı ilave ettikten sonra ,uygulama yapabilirsiniz. Pak bir kulak çöpü desteğiyle ,karışımı,alana sürün,yara bandı ile kapatın.Tüm geve bu biçimde kalsın konut sabah ılık su ile yıkayın.Dilediğiniz neticeyi alana kadar operasyonu yineleyin.

Natürel Rehabilitasyon 5

Son deva için, yalnızca bir limona lüzumunuz olacak. Yapmanız gereken limonu yarıya kesin ve bunu pamukla cildinize yayın.Bir kaç gün sonra olağanüstü neticeler göreceksiniz.

“Bu Natürel Mucize Birkaç Gün İçinde Siğilleri – Benleri ve Cilt Kirlerini Döküyor” üzerine 2 yorum.

  1. 1 dua var..onu uyguladım bendeki tüm siğiller köreldi bitti çok şükür.Birkaç kişiyede söyledim..onlarda da bitti..

Bir cevap yazın