Diyabet, idrar yolu enfeksiyonu ve kansere ısırgan otu rehabilitasyonu

Diyabet idrar yolu enfeksiyonu ve kansere ısırgan otu rehabilitasyonu

Diyabet idrar yolu enfeksiyonu ve kansere ısırgan otu rehabilitasyonu: Her zaman natürel rehabilitasyon ve ilaçsız sıhhatli hayatın korunucuları olarak size bu yazımızda ısırgan otu ile yapılan müthiş karışımlardan bahsedeceğiz. Tabiatta basitlikle bulunan, özellikle ülkemizde kendiliğinden yetişen ısırgan otu nebatının yararları saymakla bitmiyor. Kısa kısa özet geçerek yazımıza başlamak istiyoruz.

Isırgan otu idrar söktürücüdür, Yüksek ölçüde demir kapsar. Kansızlık rehabilitasyonunda destekçi olarak kullanılır. Sindirim sistemini ve öteki uzuvları pakler. Artrit semptomlarını rahatlatır, İdrar yolu enfeksiyonlarının rehabilitasyonunda kullanılır. Karaciğeri pakler. Böbrekleri pakler. Öksürüğe iyi kazanç. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Soğuk algınlığına iyi kazanç. Saman nezlesinin rehabilitasyonunda kullanılır. Sindirimi kumpaslar.

Kiraz Sapı ve Isırgan Otu Kürü ile Asap Sıkışması – İrinli Romatizma Rehabilitasyonu

Asap Sıkışması ve irinli romatizma rehabilitasyonunda gerekli olan malzemeler:

  • 25-30 adet kurutulmuş kiraz sapı.
  • Bir tutam ısırgan otu.
  • Yarım litre klorsuz su.

İrinli Romatizma – Asap Sıkışması Kürü Nasıl Hazırlanır?

İlk olarak yarım litre klorsuz suyu evvelden kaynatın. Kaynamaya başladıktan sonra içerisine 25-30 adet kiraz sapını ilave edin. Kiraz saplarını ilave ettikten sonra takribî 3 dakika daha kaynatın. 3 dakika dolduktan sonra takribî kiraz sapı ölçüyü kadar bir tutam ısırgan otunu karışıma ilave edin. Isırgan otunu da ilave ettikten sonra kısık ateşte 6-7 dakika daha kaynatın. 6-7 dakika sonra ocağın altını kapatın ve ılımaya vazgeçin. Ilındıktan sonra süzüp içebilirsiniz.

Romatizma, Asap Sıkışması Kürü Nasıl Uygulanır?

Hazırlamış olduğunuz bu kürün 1 kadehini sabah kahvaltıdan 2 saat sonra, kalan 1 kadehini ise akşam yemeğinden 2 saat evvel harcayın. Toplamda bu kürü 21 gün  süresince uygulamalısınız. Karışımı her gün taze olarak hazırlamalısınız. 21 gün dolduktan sonra hastalığın seyrine göre kürü tekerrür uygulayabilirsiniz. Kiraz sapı ısırgan kürünün hiç bir hasarı yoktur. Üstelik kilo vermenizi sağlayan şahane bir karışımdır.

Lütfen bu ehemmiyetli yazımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla insanımızın, ülkemizin natürel zenginliklerinden şifa bulmalarını sağlayın. Sıhhatli günler dileriz.

Kaynak: http://www.bayanlarbilir.com/diyabet-idrar-yolu-enfeksiyonu-ve-kansere-isirgan-otu-tedavisi-6898

Bir cevap yazın