Dondurulmuş Limon’un Mucizesi ve Afallatıcı Verimleri

Dünyada ki tüm ülkelerin en büyük ilaç şirketlerinden birinin yaptığı söylemeye göre 1970 senelerinden bu zamana yapılan laboratuvar test ve deneylerine göre 12 çeşit kanser tipine limonun yararı olduğu ispatlanmıştır. Bu 12 çeşit kanserin içinde kalın bağırsak, prostat, akciğer, pankreas ve meme gibi çok ehemmiyetli kanser cinsleri bulunan deneylerin neticelerine göre limonun kanser hücrelerini önleyici aynı zamandada yok edici tesiri olduğu neticesine varılmıştır.

Türk mutfağında limon çoğunlukla sıkarak kullanılır. Bu sayede yalnızca suyundan faydalanmış oluyoruz. Fakat en ehemmiyetlisi, limonun kabuğunun özellikle kanseri önleyici tesiri olduğunu öğrenmekte çok büyük fayda vardır.

Dondurduğumuz Limon Kemoterapiden Çok Daha Tesirli…
Donmuş limon Kansere karşı oldukça tesirli; Dondurduğumuz veya rendelediğimiz limon kanser hücrelerini öldürmesiyle öne tasarıya çıkmaktadır. Bu açıdan uzmanlarca kemoterapiden daha fazla tesirli olduğu düşünülmektedir. Bu biçimde düşünülmesinin sebebi ise limon özünün sentetik versiyonunu üretmeye çalışan laboratuvarların olduğu öğrenilmesidir. Bu sayede yüksek hasılatlar elde edeceklerdir.

Dondurulmuş limon sayesinde limonu kabuğuyla birlikte hiç bir biçimde ziyan etmeden kullanmış oluruz. Bu sayede limonun içerisinde bulunan başta C vitamini olmak üzere tüm vitaminlerden yararlanmış oluruz.

Dondurulmuş Limon’un Hazırlanış Şekli

Hazırlanışı: Dondurulmuş bir limon elde etmek için öncelikle limonu suda hoşça yıkayalım. Buzdolabına koyduktan sonra 1 gün bekletelim. 1 gün geçtikten sonra limonu kabuğuyla beraber ince biçimde rendeleyelim. Limonun bu biçimde kullandığımızda yemeklerinize ve salatalarınıza çok değişik hoş bir lezzet verecektir ve aynı zamanda oldukça fayda sağlayacaktır.

Rendelediğimiz limonda sadece limonun suyuna göre 8-9 kat daha fazla C vitamini vitamin vardır. İşte rendelenmiş dondurulmuş limonun verimleri;

Dondurulmuş Limon Verimleri;
Rendelediğimiz ve dondurduğumuz limonun bedendeki zehirli maddeleri giderici ve beden mukavemetine tesiri vardır.
Dondurulmuş ve rendelenmiş olarak kullanılan limon yemek ve salatalara daha çok lezzet verecektir.
Tüm dünya da limonun ağacından elde ettiğimiz bileşikler kanser rehabilitasyonunda oldukça verimli bir yere sahiptir. Kemoterapi rehabilitasyonu için kullanılan bir çok mahsulden 10.000 kat daha fazla rehabilitasyon edici zaferi vardır.
Kanser hücrelerini yavaşlatma tesiri vardır.
Limonun öbür bir mucizesi de kötü mizaçlı olan kanser hücrelerini yıkım ederken öbür yandan sıhhatli hücrelere hiçbir biçimde hasar vermez.
Stresle beraber agresif bozukluklara karşı rehabilitasyon etme özelliği vardır.
Dondurulmuş limonun kist ve ur haricinde tümör ve yumruda önleyici tesiri vardır.
Mantara karşı önleyici Cerahat ve enfeksiyonuda rehabilitasyon edicidir.
Donmuş limon bağırsak kurt ve asalaklarını dökmeye takviyeci olur.
Son olarak dondurulmuş limonun bir etkiside antidepresandır.

Bir cevap yazın