Şayet Bu Bulgular Varsa Bedeniniz Baştan Alta Zehirli Maddeyle Doludur

Uygun olmayan diyet, stres, uyku noksanlığı gibi bir hayli problem vücudunuzda muhtelif zehirli maddelerin birikmesine neden olabilir. Vücudunuzun zehirli maddelerle dolu olduğunu gösteren işaretleri henüz farkında değilseniz vereceğimiz bilgilere göz atabilirsiniz.

Kabızlık

Bedeninizdeki zehirli maddelerle gün içerisinde her zaman berabersinizdir. Ve hakikatinde aralıksız onlarla uğraşırsınız. Zehirli Maddeler, her gün vücuttan çıkarılmalıdır ve bu da bağırsaklarınızı günde en az bir kere boşaltmanız gerektiğini gösterir. Her gün bağırsaklarınızdaki zehirli maddeleri çıkarmazsanız, zehirli maddeler kolayca kan dolaşımına geri dönebilir ve orada bir karışıklık yaratabilir.

Ağız kokusu

Ağız kokusu bulunduğunuz etraftaki havayı bozar ve zehirli maddelerinizin olduğunu gösterir. Ağzınızdaki koku, yemiş olduğunuz ‘kokulu’ mahsullerden gelen bazı bakteriler nedeniyle ortaya çıkmış olabilir. Ayrıca bağırsaklarınızın ve karaciğerinizin zehirli maddeleri yok etmekte zorlandığını gösterir.

Dili kaplayan bakterileri yok etmek için bir dil arınıcısı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kilolar

Fazla kilolarınızdan kurtulamıyorsanız, büyük ihtimalle yanlış bir beslenme tasarısına sahipsiniz demektir. Yanlış beslenme, deli hormonların ortaya çıkmasını sağlayabilir.

Bedenin zehirli maddeleri uygun şekilde attığından emin olmak gerçekten önemlidir. Bu, vücudunuzun tabii bir şekilde balansı bulmasını sağlar. Bu duruma bazı güvenli detoksifikasyon temizleme usulleri dayanakçı olabilir. Zehirli Maddelere maruz kalmayı azaltmak önemlidir. Bağırsakları boşaltmak ve iyi ıslatmak için iyi bir ter elde edebileceğinizden emin olmanız gerekir.

Bir cevap yazın