Eklem Sızısı İçin Olağanüstü Bir Tuz ve Yağ Rehabilitasyonu

Bu tuz ve yağ rehabilitasyonu gibi natürel reçeteler hem çok tesirlidir hem de uzun vakit katlanır. Hepsinden ehemmiyetlisi ise, bedeninize hasar vermezler. Eklem sızısı için olağanüstü tuz ve yağ rehabilitasyonu hakkında bilgi edinin!

Gşan geçtikçe daha fazla insan eklem sızısı yaşamaktadır. Bunun sebebi, fiziksel etkinlikler için az zamanımızın olması ve aynı zamanda vasati hayat zamanının artmasıdır.

Artık daha öncekine göre daha uzun yaşıyoruz ve bu sebeple kemiklerimizi ve adalelerimizi daha çok kullanıyoruz. Bunun neticeyi olarak, eskimiş bir hale geliyorlar.

Genel olarak insanlar semptomlarını rahatlatmak için ibuprofen veya asetaminofen gibi kimyevi ilaçlar alırlar. Bu ilaçlar mideye olduğu kadar karaciğerinize de hasarlıdır. Midenizi gözetmek için aldığınız ilaçlar da karaciğerinize hasar verebilir.

Fakat tabiat, bize öbür uzuvlara hasar vermeden destekçi olabilecek öbür kaynakları vermiştir.

Bu yazıda size tuza ve yağa dayalı eforlu bir rehabilitasyon tanıtacağız. Osteoporoz ve öbür kemik ve adale meseleleri için mükemmeldir.

Buna ek olarak, ulaşılabilir ve basittir. Tek lüzumunuz olan şey onu koymak için bir sırça kap ve bunu uygulamak için birkaç dakikadır.

Zeytinyağının şahane özellikleri

Zeytinyağı, antioksidanlar gibi işlev gören polifenoller bakımından zengindir. Bu altın rengi akışkan, bedeninizle temasa girdiğinde, hücresel ihtiyarlamayı yavaşlatır.

Bu, sızının ortaya çıkmasının gecikeceği anlamına gelmektedir.

Ayrıca, enflamasyonu tetikleyen enzimlerin etkin hale gelmesini önleyen bir bileşik olan oleokanital de kapsar. Böylece, üç yemek kaşığı yağ, kimyevi anti-enflamatuvar ilaçların onda birine eşittir.

Aynı biçimde, iyi kardiyovasküler sıhhat için hayati bir mesele olan tekli doymamış yağ asitleri yoluyla stresi düzenler.

İyi dolaşımın, uzuvlarınızı sıhhatli yakalamanız için zorunlu olduğunu unutmayın; zira bu doğru beslendiğinizden emin olmanın bir yoludur.

Deniz tuzunun olağanüstü özellikleri

Tuz ve yağ rehabilitasyonumuz için olağanüstü bereketlerinden dolayı deniz tuzunu kullanacağız.

Deniz tuzu, dokularınızı kuvvetlendirmeye yarayan magnezyumdan bol ölçüde kapsamaktadır. Dolayısıyla, zamandan veya bir hastalıktan kaynaklanan çökmeleri durdurmanın iyi bir yoludur.

Buna ek olarak, tuzdaki mineraller bağışıklık sisteminiz için çok iyidir. Bunun bir neticeyi olarak, kemikleriniz ve adaleleriniz daha seri iyileşir. Dolayısıyla, yürüyüş yapmanın, otomobille uzun süren bir yolculuğun, saatlerce oturmanın veya saatlerce ayakta durmanın neticeleri sizin için daha az olacaktır.

Bu da yetmezmiş gibi, deniz tuzu dolaşım sisteminizi de iyileştirmeye destekçi olur. Zira kan tazyikini düşürmenin yanı sıra kanınızdaki fazla tuz ölçüsünü de ortadan kaldırır.

Tuz ve yağ rehabilitasyonu

Malzemeler

  • 1 bardak su 200 ml
  • 20 yemek kaşığı zeytinyağı 320 g
  • 10 yemek kaşığı tuz 100 g

Hazırlanışı

Öncelikle, 20 yemek kaşığı zeytinyağını ve 10 yemek kaşığı tuzu suya ekleyin.

Malzemeleri iyice karıştırın ve etkilenen bölgeye bu karışım ile 3 dakika kadar masaj yapın. En başta bu yeterli olmalıdır, fakat derece derece masaj süresi artırılmalıdır. Son istediğimiz nokta 20 dakikaya erişmektir. Şayet bu kadar süreniz yoksa kaygılanmayın; bu hayati bir şey değildir. En azından 10 dakika yapmaya çalışın.

Tuz ve yağ rehabilitasyonunu takribî 10 gün vakitle uygulayın. Süratli ve uzun ömürlü bir netice alacaksınız. Sızılarınız kayda bedel bir biçimde eksilirken, daha basit hareket edeceksiniz.

Bu ananesel reçete sayesinde, hücrelerinizi gençleştirecek, dolaşımınızı iyileştirecek ve bağışıklık sisteminizi destekleyeceksiniz.

Bazı insanların cildi bu masaj ve rehabilitasyondan sonra kızarabilir.

Bunu önlemek için, evvel karışımı nemli ve ılık bir havlu ile silin.
Ardından başka bir kuru havlu ile pudra kullanarak bu bölgeyi rahatlatın.
Bu kolay adımlar kırmızılığa çözüm olacaktır, böylece basmakalıp bir biçimde rehabilitasyona devam edebileceksiniz.

Gördüğünüz gibi, bu tuz ve yağ rehabilitasyonu netlikle sınamaya bedel. İmali basittir, uygulanması kolaydır ve neticeler de şaşırtıcıdır.

Geleneksel tıbba güvenmeyen biri iseniz, bu rehabilitasyonu deneyin. Kaybedecek bir şeyiniz yoktur ve kazanacak çok şeyiniz vardır.

Deneyin ve nasıl olduğunu söyleyin!

Bir cevap yazın