En Güçlü Natürel Antibiyotik Tasviri

Bu natürel antibiyotiği herkes yapmalı. İlaçların kötü yan tesirlerini hemen hemen herkes öğreniyor. Natürel ilaçları hazırlamak varken serüven aramayın! Bu natürel tasvir bir çok hastalığa şifadır.

Gerekli Malzemeler

  • 250 gram maydanoz sapı
  • 250 gram limon kabuğu
  • 250 gram bal
  • 200 ml zeytinyağı 1 su kadehi kadar

Hazırlama Metodu

Maydanoz kökünü çok ufak parçalara kesin ve limon kabuğu, bal ve zeytin yağı ile beraber blender içine koyun. Bulamaç karışımına gelene kadar malzemeleri iyice karıştırın. Karışımı buzdolabında saklayın.

Alınma Şekli

Her sabah kalkınca bir çorba kaşığı harcayın. Karışımı tamamladıktan sonra bakteriler yok olacak.

Not: Balı emin bir arıcıdan satın alın. Limonun kabuğunu karbonatlı suda iyice yıkayın. Ayrıca, maydanozu kökünü kullanmadan evvel iyice yıkayın.

Bereketleri

  1. – Bayanların vajinal akıntılarında, sistit, idrar yolu enfeksiyonu, sırt sızısı, idrarda kan görme, böbrek taşı düşürme gibi meseleleri çözmekte verimli.
  2. – Dışarıdan gelen mikrop ve virüslere karşı tesirlidir.
  3. – Hiç bir yan tesiri yoktur.

Limonu yaşamınızdan çıkartmayın.

İltihaplanmayı önler: Limonun bereketleri ile maydanozun bereketleri birleşince, iltihaplanmaya bağlı olarak oluşan hastalıklar kısa zamanda rehabilitasyon edilir. Cerahat söktürücü özelliğiyle limon maydanoz kürü, idrar enfeksiyonlarının rehabilitasyonunda da tesirlidir.

Natürel bir sızı kesicidir: Bakteri ve hasarlı maddeleri bedenden atmada tesirli olduğu için, adale ve eklem sızıları ile romatizmal sızıların rahatlamasını sağlar. Kumpaslı kullanılırsa hastalığın rehabilitasyonuna takviyeci olur.

Karaciğer için bereketlidir: Karaciğer yağlanması, karaciğer hastalıkları içerisinde en sık tesadüfülen sıhhat meseleyidir. Balanssız beslenme ve fazla içki kullanımına bağlı olarak oluşan karaciğer yağlanması, sıhhatli yiyecekler harcanarak önlenebilmektedir.

Kilo verdirir: Maydanoz limon kürünün hakikatinde kadınlar tarafından çok harcanmasının nedeni kilo verdirmesidir. Kilo verdirici özelliği ise, idrar söktürücü olmasından ve sindirimi tertip etmesinden kaynaklanmaktadır. Her gün aç karnına bir bardak içilirse, iştahı eksiltir. Sık idrara çıkmayı sağlar ve yağların idrarla atılmasında tesirlidir.

Bu ehemmiyetli bilgi ve usullerden daha fazla bireyin yararlanması için, sevip, paylaşmayı unutmayın lütfen…

Bir cevap yazın