Gece İçin Yatın, 1 Gecede Yarım Kilo Zayıflatıyor

Bayanlar, hayalini kurdukları o incecik vücutlara inebilmek için her zaman gayret sarf ederler. Bitmek öğrenmeyen perhiz listeleri, uzun tempolu yürüyüşler, saatlerce süren spor salonu etkinlikleri… Kilo verme öyküsü, bitmeyen bir kabus olarak bayanların üzerine çökmüş vaziyettedir.

Ergenlik, hamilelik, hastalık vs. derken bir hayli bayan kilolarla boğuşmaya devam ediyor. Artık perhiz yapmaktan usananlar, zayıflama ilaçları, zayıflama pabuçları ve eşi gibi piyasanın bereketsiz ama oldukça pahalı olan mahsullerine inanıyor. Bu mahsullerin ne kadar yararlı olduğu iddia edilirse edilsin, satıcılarından başka kimseye verimi olmadığı da bir asıldır.

Hayalinizde incecik bir beden var ise; her şeyi en natürel haliyle harcayın. Her sebzenin her meyvenin özü insan sıhhatine bereketli maddelerle doludur. Hemen bugün yaşamınızı değiştirin ve yalnızca organik olduğuna inandığınız mahsulleri harcayın. Ambalajlanmış, şeker kapsayan veya kimyevi barındıran tüm gıda meşrubatları yaşamınızdan çıkarın. Göreceksiniz ki; metabolizmanız süratlenmeye başlayacak ve artık kilo vermeniz daha basit gelecek. Şimdi bu bilgilerin dışında, size öyle bir tasvir vereceğiz ki; bu kilo verdiren kür sayesinde yalnızca 1 gecede yarım kilo verebileceksiniz. Üstelik bu kür içerisinde bulunanlar, tamamen natürel olan besinlerdir.

Gecede 500 gr Zayıflatan Tasvir

Zayıflamak isteyenler için hazırladığımız bu cins sayesinde artık hayalleriniz asıl olacak. Yalnızca birkaç malzeme ile basitçe hazırlayacağınız bu kilo verdiren kür gece uyumadan 2 veya 3 saat evvel harcamanız yeterli olacaktır.

Kür için lüzumlu malzemeler;

  • 4 yemek kaşığı konut üretimi yoğurt
  • 1 çay kaşığı zencefil
  • 1 çay kaşığı tarçın
  • 1 çay kaşığı zerdeçal

Kürün hazırlanışı

Zayıflama kürünün yapılışı son derece kolaydır. Yapmanız gereken 4 yemek kaşığı yoğurt içerisine 1 çay kaşığı olacak biçimde zencefil, tarçın ve zerdeçalı karıştırmak. Şayet konut üretimi yoğurtla uğraşmak istemezseniz yerine yağsız bir yoğurt kullanabilirsiniz. Basitlık olması açısından zencefil, tarçın ve zerdeçalı aldıktan sonra bir kavanoz içerisine denk ölçüde karıştırabilirsiniz. Hazırladığınız bu karışımı yalnızca geceleri kullanmanız gerekir. Gece siz yatarken metabolizmanızın süratlenerek yağ yakımı artıracak bu kür sayesinde 1 gecede yarım kilo verebileceksiniz.

Bir cevap yazın