Hindistan Cevizi Suyu Bereketleri

Enerji Veriyor, Cildi Gençleştiriyor! Hindistan Cevizi Suyunun Bereketleri
? Hindistan cevizi suyu Hindistan cevizinin özel bir burgu veya çivi ile delinerek açılmasıyla elde edilen suyudur. İçerisinde ki mineral ve vitaminler sayesinde cildi gençleştirici ve enerji verici özelliğe sahiptir. Hoşluk salonları ve kozmetik işletmeleri tarafından kullanılır.

? Gençlik iksiri olan Hindistan cevizi suyunu kesinlikle yaşamınıza ilave edin. Parlak ve pürüzsüz bir ciltten, dinç sezmeye kadar bir çok gençleştirici özelliğinin yanında soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşıda şifa sağlar.

Özetle Hindistan Cevizi Suyunun Bereketleri
Hindistan cevizi suyu çok iyi bir enerji kaynağıdır.
Sindirim sisteminin iyi çalışmasını sağlar.
Tok yakalayıcı ve metabolizmayı süratlendirici özelliği sayesinde kilo vermede yardımcıdır.
Baş sızılarını giderir.
Parlak ve genç bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Hoşluk Sektöründe ve Kozmetik İşletmeleri Tarafından Yoğun Olarak Kullanılıyor
? Cilt için çok yararlı olan hindistan cevizini bir çok kozmetik markasının da sıklıkla kullandığını görüyoruz. Fakat kimyevi kozmetik mahsullerini kullanmaktansa kendiniz evde hindistan cevizi suyu ile bakım yapabilir, natürel usullerle cildinizi hoşlaştırabilirsiniz. Hindistan cevizi suyunun cildi gençleştirici, surat beyazlatıcı, koltuk altı ve genital bölge kararmalarını önleyici bereketleri vardır. Dilerseniz bir ölçü ananas suyu ile de karıştırıp cildinize uygulayabilirsiniz. Kumpaslı kullanımında çok ciddi tesirlerini hissedeceksiniz.

İçerisinde bol ölçüde bulunan sodyum, potasyum ve kalsiyum mineralleri bir çok hastalığa karşı koruma sağlar. Diş eti çekilmesi ve idrar yolları enfeksiyonuna neden olan bakterilerin bedenden atılmasını sağlar. Soğuk algınlığı, tifüs ve bulaşıcı bir ekip hastalıklara karşı şifalıdır. Kışın soğuk günlerinde dahi şifa ambarı olan hindistan cevizi suyunu kesinlikle yaşamınıza ilave edin.

Bir cevap yazın