Hindistan Cevizi Suyunun Tiroide Verimleri

Hipotiroidiniz varsa, muhtemelen alttaki bulguları yaşıyorsunuz

Kilo alma, Baş sızısı, Uykusuzluk, Saç dökülmesi, Kuru cilt, Soğuğa hassasiyet, soğuk eller ve ayaklar, Neredeyse devamlı bitkinlik, Adale sızısı, İdrar yolu enfeksiyonu, Kabızlık

Bu problemlerin hepsi tiroid bezinde yeterince tiroid hormonu üretilemediği için asıllaşır.

Hindistan cevizi suyu tiroidin işlevini kumpaslar

Hindistan cevizi suyunun ve hatta hindistan cevizi yağının en hoş özelliklerinden biri tiroidin işlevini tertip etmesidir. Natürel enzimleri faal olmayan tiroidi uyarır ve tiroidiniz fazla işliyorsa da kumpaslı işlemesini sağlar. Kilo alımını hakimiyet ettiği ve bağırsak ile sindirim sistemini tertip ettiği için de Hindistan cevizi suyu hipotiroid vaziyeti için birebirdir.

  •  Hindistan cevizi suyu hücresel oksitlenme ile savaşır
  •  Hindistan cevizi suyu bedeni nemli meblağ
  •  Hindistan cevizi suyu saçları, cildi ve tırnakları besler

Hipotiroid rehabilitasyonu için hindistan cevizi suyunu nasıl harcayacaksınız?

Hergün her öğünden sonra iki üç bardak Hindistan cevizi suyu içmeye çalışın. Bunu 20 gün süresince sürdürün. 10 gün ara verin ve yineleyin.

İsterseniz hindistan cevizi yağını da deneyin. Ayrıca bereketlidir. Natürel olarak üretilmiş organik Hindistan cevizi suyu aldığınıza emin olun. Soğuk bir yerde tutun, ve özellikle sabahları olmak üzere günde bir yemek kaşığı harcayın. Hindistan cevizi suyu gibi yağı da metabolizmayı süratlendirir ve tiroid hormonunun yapımını uyarır.

Bir cevap yazın