Olağanüstü ama asıl gelinlerin makyajla gelen başkalaşımı!

Her düğünün en ehemmiyetli ayrıntıyı şüphesiz gelinin görünüşüdür. Gelinliği, saçı ve makyajıyla ön tasarıda olan gelinler, bu kritik günde daha hoş ve çekici olmayı makyaj uzmanlarının da katkısıyla değişik kılabiliyorlar.

Kosova’nın Prizren şehrinde yaşayan hoşluk sanatçısı Arber Bytyqi, gelinlerin makyaj mutasyonlarını Instagram hesabında paylaşıyor. Ve ortaya sansasyonel görüntüler çıkıyor.

Gelinlerin makyajdan evveli ve sonrası

Her gelinin kendi tarzı ve karakteri olduğu da makyaj görünümlerine yansıyor. Kimi natürel makyajı seçim ederken, kimi azametli olmayı hoşlanıyor.

Bored Panda web sitesine konuşan makyaj sanatçısı, çok minik yaşlarda bebeklerine makyaj yaptığını bu surattan makyaj sanatçısı olacağını o zamanlarda bildiğini söylüyor.

Erkek olduğu için hoşluk sektöründe çalışmasına ilk zamanlarda ailesi tarafından önyargılı bakıldığını ifade eden Arber, ”Makyaj sanatçısı olmak istiyordum ancak erkeklerin bu sektörde çalışması o zamanlarda tabu olarak görülüyordu. Bu surattan lisans eğitimimi ekonomi üzerinde yaptım ancak mektep bittikten sonra hayalini kurduğum işi yapmaya başladım” diye konuşuyor.

BİR YIL İÇİNDE BİNDEN FAZLA MAKYAJ

Alıcılarına evvel ne cins makyajdan sevdiklerini soran hoşluk uzmanı, daha sonra gelinlik tasarımına ve alıcılarının isteklerine göre makyaj üretimine başlıyor. Bir senede binden fazla geline makyaj yapıldığını söyleyen Arber, makyajın surat için mücevher olduğunu vurguluyor.

PRENSES GİBİ OLMAK GÖRÜNDÜĞÜNDEN DAHA BASİT

MUTLU BİR SURAT, MAKYAJIN TAMAMLAYICISI

OLAĞANÜSTÜ AMA ASIL

HATIRLANMASI GEREKEN BİR GÜN VE HATIRLANMASI GEREKEN BİR MAKYAJ

ÇOK SAYIDA TAKI EŞLİĞİNDE DEĞİŞİK BİR BAŞKALAŞIM

DOĞRU YAPILAN MAKYAJ DAHA İYİ SEZMENİZİ SAĞLAYABİLİR

BAZI KOZMETİK MAHSULLER EN İYİ SURAT ÖZELLİKLERİMİZİ VURGULAMAK İÇİN YAPILMIŞTIR

ANANESEL HİNT GELİNİ MAKYAJI

Bir cevap yazın