İşte Çinli üstadların kullandığı alüminyum folyo usulü

1000 sene evvel alüminyum folyo yoktu tabiki, ancak uygulanan usul 1000 senelik. O yarıyıllarda folyo yerine değişik bir malzeme kullanılıyordu. Burada vurgulanmak istenen usuldür.

Ayaklarınız mı ağrıyor, romatizma sızısından duramıyor musunuz, bitkin musunuz? O bölgeye aleminyum folyo sarın. Sızı sancı kalmasın. İşte Çinli üstadların kullandığı aleminyum folyo usulü

Aleminyun folyo seçenek tıp alanında Çinli ve Rus doktorların sıkça müracaat ettikleri oldukça iyi öğrenilen bir sızı kesici. Peki aleminyum folyonun ne özelliği var da sızıyı eksiltiyor?

Şöyle: Bedendeki enerji akışının geçtiği biyolojik yolları tertip ediyor. Bu da bedendeki değişik bölgeleri yatıştırır ve sızıyı gevşetmeye takviyeci olur ve iyileşme sürelerini süratlendirir.

Natürel ki bu uygulama hiçbir zaman profesyonel tıbbi müdahalenin yerini almamalıdır.

Adale Sızısını Yatıştırır

Sızıyan adalelerinin çevresine folyo sarmak, sızının giderilmesine takviyeci olur. Sızılı bölgeye zarifçe folyo sarın ve statikleyin. 8 ile 12 saat süresince tutun ve bu operasyonu 10 gün süresince uygulayın. Adale sızınız dinecektir.

Soğuk algınlığı ve grip bulgularını eksiltir

Ayaklarınıza 6-7 kat folyo sarın ve bir saat bekleyin ve folyoyu ayağından çıkarıp, ayağını 1 saat havalandır. Sonra yine 6-7 kat folyo sar ve 1 saat sonra yine çıkar. 2 gece sonra farkı göreceksin.

Yanık rehabilitasyonunda kullanılır

Yanıktan acı sürüklememek için folyo kullanabilirsiniz. Yarayı steril ettikten ve bir gazlı bezle kapladıktan sonra, çevresine folyo sarın. Sızı dinecektir.

Bitkinlik Bulgularını Eksiltir

Folyo, bedeninizdeki enerji kanallarını yine tertip ettiğinden, daha rahat ve balanslı sezmenize takviyeci olabilir.Birçok makyaj sanatçısı, ne kadar uykusuz olursanız olun, daha fazla kurnaz ve yenilenmiş görünmek için bu numaraya müracaat etmenizi önerir.

Birkaç saat süresince buzdolabında beklettiğiniz iki minik folyo şeridini gözünüzün altına yerleştirin. Çıkardıktan sonra daha kurnaz görüneceksiniz!

Siyatik Sızısını Eksiltir

Siyatik sızınız varsa, hekime gidene kadar sızıdan kurtulmak için ayaklarınıza folyo sarmak sizi bir nebze gevşetir.

Romatoid Artriti Rahatlatır

Eklem sızısı yaşıyorsanız, parmaklarınızı periyodik olarak folyoya sararsanız, romatoid artritin sızısının rahatladığını görürsünüz.

kaynak

Bir cevap yazın