Japon Usuli, Çok Süratli Bir Biçimde Bel Yağlarınızdan Kurtulmanıza Dayanakçı Olur!

Japon oyuncu Miki Ryosuke kısa müddet evvel, yalnızca birkaç hafta içinde 13 kilogram ve 12 cm belini kaybetmesine dayanakçı olan esrarengiz bir usul keşfetti. Bu netice, bir hekimin kendisine önerdiği bir sırt sızıları gevşetti ve en iyi şey, bu egzersizin sadece 2 dakikanızı almasıdır.

3 Saniye Soluk Al 7 Saniye Soluk Ver

Ryosuke buna “uzun soluklu perhiz” adını vermişti. Teknik muhakkak bir pozisyonda kalmak, 3 saniye soluk almak ve daha sonra 7 saniye şiddetle soluk vermektir.

Birçok Avrupa hekimi kilo kaybı için soluk alma egzersizlerini takviyeler ve faalliklerini şu biçimde sarihler: yağ oksijen, karbon ve hidrojenden oluşur. Soluk aldığımız oksijen yağ hücrelerine eriştiğinde, oksijeni bileşenlere karbon ve su ufalar. Bu sebeple, bedenimiz ne kadar çok oksijen kullanırsa o kadar çok yağ yakar.

Metabolizma süratinin iyileştirilmesine de dayanakçı olacak ve bu olağanüstü usulü izledikten sonra gerçekten süratli bir biçimde geçim sağlandıktan sonra gerçekten memnunuz. Ayrıca bedeninizdeki kabızlık, uyuşuk bağırsak ve eşi meseleleri rehabilitasyon edecek zehirli maddeleri ortadan kaldırmaya dayanakçı olur. Bu egzersiz aynı zamanda adalelerinizi kuvvetlendirecek ve metabolizmanızı hızlandıracaktır.

Her gün 2-10 dakika arasında egzersiz yapın ne kadar müddet egzersiz yapmak size kalmış.

Kalk ve bir bacağını öne, bir bacağını geriye koy.
Şimdi kalçaları geriniz ve ayağınızı ayağınıza doğru aktarmanız gerekiyor.
Daha sonra kollarınızı başınızın üstünde kaldırarak 3 saniye süresince usulca solunmaya başlayın.
Daha sonra bedeninizin tüm adalelerini germek için 7 saniye süresince şiddetle verin.
Videolu anlatımı için alttaki videoyu tıklayın.

“Japon Usuli, Çok Süratli Bir Biçimde Bel Yağlarınızdan Kurtulmanıza Dayanakçı Olur!” için bir yorum

Bir cevap yazın