doğal kolon temizliği

Kalın bağırsaklarınızı arınan mucize bir meşrubat

Genelde bağırsak kabarıklığı hepimizin yaşadığı ve bildiği bir rahatsızlıktır. Yediğimiz yiyecekleri bağırsaklarımız sindiremez ve dışkılayamaz bu sebeple içerde birikmeye başlar. Bu gidişat yemek yememizi güçleştirmeye kadar gidebilir, iştahsızlık, karın kabarıklığı, halsizlik gibi bulgulara yol açar..

Bağırsaklarınız için bugün şahane bir meşrubat teklifimiz var. Kalın bağırsaklarınızı ve sütunlarınızın tamamını arınacak sizi yine doğmuş gibi yapacak bir meşrubat var desek? Üstelik bunu konutunuzda hazırlayabileceğinizden bahsetsek? Kulağa güzel geliyor değil mi hadi başlayalım.

Ama tanıma geçmeden evvel şunuda belirtmekte fayda var. Sütunlarda uzun müddet biriken dışkılar bizi hiç hipotez etmediğimiz hastalıklarla baş başa vazgeçebiliyor. Bir Hayli hastalığın esasında bağırsakların arınılmaması uyuyor. O sebeple bu karışımı uygulayıp uygulamamak size kalmış.

Tarifimizdeki bir hayli malzeme zati konutunuzda var, olmayanları ise aktardan ya da marketlerden pak edebilirsiniz.

Malzemeler

  • 1 su kadehi su
  • 1 kaşık organik bal
  • 1 kaşık keten tohumu
  • 1 kaşık dolusu chia tohumu
  • 1 elma

Hazırlanışı

Malzemeleri miksere koyun ve usulca karıştırın. Her gün uyandıktan sonra bu karışımdan bir kadeh için. Bunu 1 hafta süresince devam ettirin. Bu müddet içinde atıkların bedeninizden nasıl çıktığını ve sütunlarınızın arınıldığını göreceksiniz.

Şunu da söylemeden geçmeyelim, bu karışım sonrasında 1-2 kilo vermeniz mümkün : bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

Sizi ve sıhhatinizi düşünen site Dr.Sağlık. Bir alkışı ve paylaşımı lütfen çok görmeyin.

Sağlıkla kalın, hoşçakalın.

Bir cevap yazın