Karaciğer Yağlanmasına Karşı Kür Tasviri

Bedende alana gelen yağlanma ve kullanılan bir ekip kimyeviler karaciğerde yağlanma meselesine neden olabilir. Karaciğerinizde alana gelen bu yağlanmayı yok et etmek için Dr. Ender Saraç bir kür öneriyor.

Karaciğerde alana gelen yağlanmalar, rehabilitasyon edilemezse ilerleyen zamanlarda siroz hatta akciğer kanserine dahi neden olabilen öenmli bir sıhhat meseleyidir. Bu sebeple bu meseleyi görmezden gelmemeli karaciğerinizde alana gelen yağlanmayı rehabilitasyon etmelisiniz.

Bunun için sizlere Dr. Ender Saraç’ın sizler için karaciğerdeki yağlanmayı eksilten mucize kürünü paylaşacağız.

İşte Dr. Ender Saraç’ın tasviriyle karaciğeri arınmak için muhteşem bir yöntem olan detoks kürü…

Malzemeler:

5 adet enginarın çanak yaprağı
4/1 kahve kaşığı zerdeçal
1/2 litre su
5 damla limon
1 tatlı kaşığı bal
2 tatlı kaşığı hindiba

Hazırlanışı:

İlk olarak bir tencerede kereviz yapraklarını haşlayın. 1/2 litre su ile kaynatılan yaprakları 5-10 dakika dinlendirin. Ardından kerevizin yapraklarını sıkıp suyunu bıraktırın.

Elde edilen kereviz yaprağı suyu ılıdıktan sonra, iki parçaya parçalayıp içine öteki malzemelerimizi katın. Bu karışımı sabah ve akşam 1 bardak olmak üzere günde 2 kez için. Kürünüze 40 gün vakitle devam edin.

“Karaciğer Yağlanmasına Karşı Kür Tasviri” için bir yorum

  1. malzemeler arasinda enginer yapragi var kerevizin adi gecmiyor ama hazirlanisi kereviz yapragi ile anlatilmis fotografta da kereviz sapi var… bu kadar ozensiz tariflerle sagligimizi koruyacaksak vay halimize

Bir cevap yazın