Karın yağlarından kurtulmak için bu suyu 7 gün süresince iç!

karın yağlarını eritmek

Formda olmak hepimizin isteyeceği bir şey ancak yediklerimize dikkat etmeden ideal kiloya sahip olmak ne yazık ki muhtemel değil.

Dengeli, sıhhatli, protein açısından zengin, alkali kalorili ve karbonhidrat açısından zengin bir perhiz yaparak şahane bir beden yapısına sahip olabilirsiniz. Tabi bu perhizin yanına sporu da ilavelerseniz şahane olur.

Beslenmenize dikkat etmek yaşamınızda bir kaide olsun elbette ama bu sizi kısıtlamasın bunun için beslenmenize itina göstermekten zevk almalısınız. Ayrıca spor yaparkende istekli olursanız bedeniniz istediğiniz forma hazırlarken beyninizi de psikolojik olarak hazırlamış olursunuz.

Genelde hangi gıdaların sıhhatli hangilerini fazla harcadıklarında hasarlı olacağını öğreniyoruz ama kalori oranlarına dikkat etmeyi şuurlu olarak elimizin tersiyle itiyoruz. Ve tabi daha önceki alışkanlıklardan bırakmak oldukça zorluyor.

Sağlıklı beslenmek için en ehemmiyetli kaidelerden biri, diyetisyen dayanağı alarak size uygun beslenme biçiminizin ortaya çıkarılmasını sağlamaktır. Fiyatlı perhiz programı satan siteler de bir seçenek ancak bizim gibi fiyatsız form tanımları veren siteleri de seçim edebilirsiniz.

Bugün de size hem evde hazırlayabileceğiniz hem de sıhhatli olan şahane bir meşrubat tanımı vermek istiyoruz. Bu meşrubat lezzetli olduğu kadar acele hazırlanabiliyor ve göbek yağınızı eritme mevzusunda çok galibiyetli neticeler veriyor.

İhtiyacınız olan malzemeler:

  • 1 salatalık
  • 1 demet maydanoz
  • 3 adet ananas
  • 1 kereviz çubuğu

Yapılışı:

Malzemelerimizi iyice yıkadıktan sonra doğrayalım ve mikserin içine koyalım ve iyice karışana kadar mikserden geçirelim. Daha sonra gönde 1 kadeh bu karışımdan içebilirsiniz.

Karın bölgenizdeki yağın erimesini istiyorsanız bu karışımı sabah aç karnına için. Bedeninizin gereksinimi olan yiyecek kıymetlerini yükseltir.

İçeceğimizdeki en ehemmiyetli malzemelerden biri olan salatalık, idrar söktürücü etkileye sahiptir. Kalorisi düşük olduğu için meşrubatınıza şahane bir aroma katıyor.

Sağlık mevzusundaki değişik paylaşımlarımızı okumak için sitemizi dolaşabilirsiniz.

Kaynak

“Karın yağlarından kurtulmak için bu suyu 7 gün süresince iç!” üzerine 2 yorum.

Bir cevap yazın