Limon Suyu ve Sarımsak ile Şeker’den Kurtulun

Özellikle Rus hekimler tarafından nasihat ettiği kalp ve damar hastalıkları reçeteleri şeker hastalığına mucizevi neticeler veriyor.

Bitkilerle birlikte natürel rehabilitasyon usulüne her zaman umursayan Rus tıp dünyası, bu özel yöntemi suratlarca yıllardır kullanıyor ve son derece zaferli neticeler elde edebiliyor.

Limon suyu ile birlikte sarımsakla uygulanan karışım, damar sertliklerinin yanında damar yağlanması, damar tıkanıklıkları ya da tansiyon gibi problemleri tamamen kalıcı olarak ortadan kaldırmaktadır.

Limon suyu ve sarımsak ile şekerden kurtulun

Türkiye’deki bazı hekimler ise hastalarına bu yöntemi kesintisiz olarak öneriyor.

Peki, bu teklifi ev içerisinde rahatça yapabilir miyiz?

Tabiki…

Şu biçimde;

— 2 Litre hiç su katılmadan hazırlanan bunalmış limon suyu…

— Takribî olarak 40 diş atanmış ve ezilmiş sarımsak Anadolu’da yetiştirilen ithal olmayan sarımsak olmasına itina gösterinizaşinayı gibi Çin mülkü sarımsaklar piyasada bulunmaya devam ediyor. Dilerseniz siz kendi bahçenizde yetiştirdiğiniz sarımsakları kullanarak bu karışımı yapabilirsiniz.

— Ağzı sıkı biçimde kapanmış olan koyu renkli yapıda şık almayan bir kavanoz 2 litre hacminde pet şişeler de kullanabilirsiniz, ama sizlere sırça kullanmanız nasihat edilir

Hazırlanışı:

2 Litrelik kavanoz veya pet şişeyi doldurabilecek kadar limon satın alabilirsiniz Tabi bahçenizde bulunuyorsa oradan toplayabilirsiniz. Limonların içindeki suyunu iyice sıkıp şişeye doldurabilirsiniz.

Atanmış biçimde bulunan 40 diş orta boy sarımsağı deviremeden ve sarımsağı ezerek limonun içine atıp şişenin kapağını sıkıca kapatabilirsiniz. 25 gün süresince kavanozu serin bir yerde tutun ve her gün birkaç defa çalkalama harekâtı uygulayın. Takribî olarak 25 gün sonra sarımsakların limon suyunun içinde eridiğini sizde göreceksiniz.

25 gün sonra hazır gidişata gelmiş olan karışımdan her sabah kahvaltıdan yarım saat evvelinde yarım çay kadehi için. Bu kürü her gün kumpaslı biçimde ve muhtemelse aynı saatte yapmanızı öneririz.

Bu karışımın içerisinde rastgele bir başka bir madde tuz, şeker, tatlandırıcı vs. kullanmayın

Uygulanan karışımın yüzde 100 ispatlanmış verimleri…

1- Kolesterol ve lipidi düşürmekte, hasarlı yağların tamamen yakılmasını sağlıyor, bedende kilo verdiriyor bazal metabolizmayı süratlendirerek yağların tamamen yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor., bedende yer alan şeker oranını dengeliyor, pankreasın bütün olarak yenilemesini sağlıyor. Özellikle şeker hastalarının bu kürü kullanması nasihat edilmektedir.

2- Pek çok damar irinlerini vasküler rehabilitasyon edebilmekte, tıkanan damarları açmakta, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlemektedir.

3- Böbrek ve safra taşlarını eritmekte, idrar sökmekte, bedende yer alan kabarıklığı yok ediyor ve dokularda ödem oluşmasını engellemektedir.

4- Tüm romatizmal iltihabi önlemekte, her cins görülebilecek romatizmal sızıları dindirmekte, kireçlenmeyi önlemekte, eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlamaktadır. Bunun yanında kür her türlü sızıyı kesiyor.

5- Bedende yer alan bağışıklık sistemini son derece müthiş gidişata getiriyor ve her türlü alerjik vaziyeti, özellikle de damarsal orijinli bulunan ve strese bağlı cilt alerjilerini bütün anlamı ile yasaklıyor. Kanser yaradılışlarına karşı tüm bedeni faal biçimde koruyor.

6- Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu yok ederek mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin kesin rehabilitasyonunu yapabilmektedir.

7- Beyin hücreleri ile birlikte tüm asap sistemlerini yenilemekte, asapta yer alan aksiyon potansiyelini tertip edip refleks süratini çoğaldırmakta, felç ve inme tehlikesini azaltmaktadır.

Bu verimleri sıralamış olan Rus bilim adamları. Bu gidişata desteklediyen Türk bilim adamları da mevcuttur. Özellikle Prof. Dr ERDOĞAN ZAİM anlattığı karışımı çok daha fazla bedelli kılmaktadır.

Bir başka yazımız içerisinde Prof. Dr. ERDOĞAN ZAİMın karışım mevzusundaki düşüncelerini de sizlerle paylaşacağız.

“Limon Suyu ve Sarımsak ile Şeker’den Kurtulun” için bir yorum

  1. Bu karışımı midede reflüsü olan kullanabilirmi. Nasıl kullanması gerekir. Mide koruyucu alması gerekir mi! Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın