Nasırı 1 günde geçirecek rehabilitasyon usulleri

Nasır genellikle ayaklarda alana gelen sert bir katmandır. Özellikle ayaklarda alana gelen nasır şahsı oldukça rahatsız eder ve hayat niteliğini negatif doğrultuda tesirler. Nasırı tüm usulleri sınamanıza karşın bir cinsli geçiremiyorsanız size vereceğimiz nasırı 1 günde geçiren usulleri sınayabilirsiniz.

Nasır için bir hayli natürel ve nebatsal rehabilitasyonları sınamanıza karşın bir cinsli kurtulamıyorsanız, sizlere vereceğimiz sınanmış ve oldukça hoşnut kalınmış olan natürel rehabilitasyon usullerini sınayabilirsiniz. Bu rehabilitasyonları uygulayanlar nasırdan yalnızca 1 günde kurtulduklarını belirtiyorlar.

İşte nasırdan 1 günde kurtaracak natürel rehabilitasyon usulleri…

Aspirin usulü

Birkaç damla suyun içine birkaç tane aspirin karıştırarak koyu bir macun kıvamında karışım yapılır. Nasırın üzerine bu aspirin macunu sürülür ve bir sargı ile kapatılarak gece süresince bekletilir. Bu operasyon nasır kaybolana kadar devamlı yinelenmelidir.

Darı nişastası usulü

Ayak parmakları arası ter sebebi ile devamlı vıcık vıcık ise bu bölgelerde mantar ve nasır oluşması kolaylaşabilir.

Bu surattan, özellikle ayak parmakları arasındaki bölgeye ve ayakların üzerine darı nişastası dökülerek bu meselelerden uzak kalmak olası olabilir. Bu rutubeti almaya dayanakçı olan yiyecek maddesi, ayakların kuru kalmasını devam ettirecektir.

Ananas usulü

Bu tropik topraklarda yetiştirilen meyve el ve ayaklar üzerindeki nasır için tesirli bir ev rehabilitasyonudur. Çok kolay bir rehabilitasyon olan bu uygulama için yalnızca azıcık ananas alınır ve nasır üzerine yerleştirilerek bir gece süresince beklenir.

Devamlı aynı biçimde yapılan bu operasyon, süratli bir biçimde şifa verir ve nasır ile alakalı sızıyı rahatlatmak için dayanakçı olduğu bilinmektedir.

İncir usulü

Yeşil, olgunlaşmamış incir suyu eller ve ayaklardaki nasırlar için tesirli bir çözüm yoludur.

Rehabilitasyon için, yeşil incirler koparıldıktan sonra suyu bunalır ve günde üç defa nasırlı bölgelere uygulanır. Bu ev ilacı nasırın geçmesini sağlarken aynı zamanda yinelenmesini önler.

Not: Verilen  usuller seçenek tıp usulleridir. Rastgele bir yan tesir görülmemesine karşı, ilk olarak uzman bir hekime danışmanız gerekebilir.

Bir cevap yazın