Öksürük Ve Bronşiti Tarihe Karıştıran Ve Yalnızca 3 Malzemeli Tanım

Öksürük şurupları ve haplar, hastalandığınızda işe yarayabiliyor. Ancak evde hazırladığınız karışımla, hastalanmamak muhtemel. Hem de tadı acı gelen öksürük şuruplarını içmek zorunda kalmayacaksınız.

Muz ve balın birbirleriyle harikulade geçimi ve sıhhatinize verimi sayesinde, bronşit ve kuru öksürükten kurtulacaksınız.

En iyisi de karışımın tadının öksürük şurubuna kıyasla şahane olması. Kış kendini usulca sezdirirken, bu karışıma lüzumunuz olacak. Sınamaktan hasar gelmez!

Malzemeler:

  • 400 ml ılık su
  • 2 adet muz
  • 2 yemek kaşığı bal

Hazırlanışı:

1- Muzları soyun ve plastik kaşıkla ezin Muzları metal kaşıkla ezmeyin. Metal ile meyve temas ettiğinde, meyve seri sıhhatinize de hasarlı.

2- Ezilmiş muzları seramik veya sırça bir kâseye koyup üzerine ılık su ilave edin. 30 dakika dinlendirin.

3- Karışım soğuduktan sonra üzerine bal ilave edin. Karışımın iyice soğuduğundan emin olun zira bal, sıcak su ile temas etmesi halinde besleyiciliğini yitirecektir.

4- Öksürük ve bronşite karşı natürel karışımımız hazır! Günde dört defa en fazla 100 ml olması koşuluyla karışımı için. Unutmayın ki karışımı haftada beş gün içmeniz gerekiyor ve verdiğimiz tanım yalnızca bir gün için.

Pahalı ilaçlar almak yerine ev üretimi, natürel ve sıhhatli karışımı deneyin. Dostlarınızla karışımı paylaşmayı ilgisizlik etmeyin.

Bir cevap yazın