Fotoğrafta İlk Gördüğünüz Şey Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

Bugün çevrede gezen bir sürü karakter testi var. En kolaylarından kimilerinde, bir görüntüye bakmanızı ve ilk evvel hangi rengi veya biçimi gördüğünüzü söylemenizi isterler.

Genellikle cemiyetimizdeki değişik karakter tipleri hakkında konuşuruz. Misalin, yeni bir işe müracaat etirken, patronlar adaylardan profilinizin mevzubahisi role uyup uymadığını görmek için uzun bir ‘karakter’ sual listesine yanıt vermelerini istiyorlar.

Bu, karakteriniz hakkında bir veya iki şey söylediğine inanılan oranla ‘kolay’ bir karakter testidir.

Paradigma Terrstre’ye göre , alttaki görüntü muhtelif biçimlerde görülebilir ve ilk gördüğünüz şey karakteriniz hakkında çok şey gösterebilir. Tamamen sarih olmak gerekirse, bu cins bir test, karakter tipinizi %100 tanımlamaz, bütün delil usulünden ziyade daha çok cümbüş için  tasarlanmıştır.

Önemli olan fotoğrafa çok dikkatlice bakmak değildir – yalnızca süratlice bir göz atın ve ne gördüğünüzü kendinize sorun.

ilk gördüğün şey neydi?

Kaplan başı Görüyorsanız

İlk gördüğünüz şey bir kaplan kafasıysa, çok pratik olduğunuz anlamına gelebilir. İyi analitik becerilerin var ve anlıyorsun.

Bir misyon verildiğinde, hemen ona göre kendinizi ayarlıyorsunuz ve bunu yapmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bununla beraber, bazen işleri kendi yoluna vazgeçmeyecek kadar odaklanmış bir şahsiyete sahip olabilirsiniz. Başkalarını dinlemeyi unutmayın, büyümenize takviyeci olacak. Ayrıca, etrafınıza karşı daha empatik olmakta daha iyisini yapabilirsin.

Özellikle aniden geldiklerinde başkalaşımı korkutucu bulabilirsiniz. Ne olursa olsun galibiyetli olacaksınız zira pes eden biri değilsiniz. Yalnızca mütevazı kalmayı unutmayın.

Bir ağaçta maymun Görüyorsanız

İlk gördüğünüz şey ağaçtaki bir maymunsa, çok yaratıcı, aralıksız olarak yeni ve yenilikçi fikirlerle dolu olduğunuz anlamına gelebilir. Bu fikirleri beslemeye itina gösterin, ancak galibiyetli olmak için günlük yaşamınızı daha iyi organize etmek zorunda kalabilirsiniz – aksi halde çok az zamanınız varmış gibi hissedebilirsiniz.

Ayrıca, ne kadar güç olursa olsun rastgele bir problemi çözebilecek bir bireysiniz. Bu, misalin, güç gidişatlardan kurtulmanıza takviyeci olacak yaratıcı tarafınızdan kaynaklanıyor olabilir. Yaşamda attığınız her adımın şahsi gelişiminizde size kılavuzluk ettiğinin farkındasınız.

Etrafında olup bitenlere dikkat etmeyi unutma – kendi dingilinde çok sıkışmış olmak her zaman iyi değildir. Dostlarının sana lüzumu var, saklanma. Bununla beraber, hem basitçe yeni dostlar edinebileceğiniz hem de beraber geçinmesi basit bir insansınız.

Fotoğrafta ilk gördüğünüz şey neydi? Yukarıyadaki söylemeler sizin için doğru mu? Ne düşündüklerini görmek için dostlarınla ​​paylaş!

“Fotoğrafta İlk Gördüğünüz Şey Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor” için bir yorum

Bir cevap yazın