Yalnızca Katlanın ve Üç Gün Akşam Yemeği Yerine Bunu Yiyin

Beden yenilenmesi ve sıhhatli hayat pek çok insan için bir hayat stilidir. Sıhhatli hayata alışmış olan insanlar bundan bırakamazlar. Kumpaslı beslenme ve spor yaşamlarının bir parçası haline gelmektedir zamanlar. Bunu yapamadıkları takdirde insanlar kendilerini rahatsız hissederler.

Kilo vermek pek çok insan için oldukça güçtür. Bunun yanında bir hayli insan kilo vermeyi çokta fazla istemektedir. Çalışma yaşamındaki hareketsizlik ve kumpassız beslenmeler ile insanlar klasikten fazla kilo alırlar. Zaman içerisinde bu kumpassızlık devam ettikçe kilo çoğalışının önüne geçemezler. Bu da insanları oldukça fazla rahatsız etmektedir. Pek çok insan bundan kurtulmak için spor yapmaya dahi müddet bulamamaktadır. Piyasada birden fazla zayıflama mahsulü mevcuttur. Çoğu kimyevi olan bu mahsuller insanları zayıflatır fakat içerisindeki maddeler ile bedene hasarlıdır. Kilo vermek isteyen insanlar bu maddeler yerine natürel yiyeceklere yönelmelidir. Piyasadaki mahsullerin bir çoğu yüksek maliyetli mahsullerdir. Pek çok insan bütçesine uygun olmadığı için bunları alamazlar.
Bir Hayli beden yenilenmesini artık insanlar konutlarında da yapabilmektedirler. Bunun için büyük ölçüde paralar dökmelerine gerek yoktur. Beden yenilenmesinde konutlarında bulunan sıhhatli yiyecekler ile asıllaştırabilirler. Ve bu yiyecekler oldukça uygun maliyetlidir. Hem sıhhatli hem de uygun olan bu mahsuller ile insanlar bedenlerini yenilebilir ve kendilerini klasikten dinamik ve iyi hissedebilirler.

Karışım için zorunlu olan malzemeler

-Üç yaprak beyaz lahana
-½ Taze bunalmış limon suyu

-½ Havuç
-1/3 pancar
-Göz kararı kadar zeytinyağı

İnsanlar konutlarında ki malzemelerle hazırlayacakları sebze suyu ile beden yenilenmesinin yanında süratlice kilo da verebilirler. Mide rahatsızlıkları olan insanlar içinde nasihat edilmektedir. Bu hazırlanacak olan sebze suyu ile sindirim sistemindeki yağlarını arınmakta oldukça basit olacaktır. Midesinde gastrit ve ülser gibi hastalıklardan davacı olan insanlar için midelerindeki asit oranını tertip edecek olan bu sebze suyu oldukça bereketli olacaktır.

Karışımın hazırlanışı
Havuç, pancar ve lahana doğranır ve bir bayan içerisine alınır. Damak zevkinize göre bu sebzelerin içerisinde muhtelif baharatlar veya yeşillikler ilave edilebilir. Sebzelerin sularını salması için bunalmış limon suyu üzerlerine ilave edilir ve iyice karıştırılır. En son olarak göz kararı zeytinyağı ilave edilir ve karıştırılır. Oluşan karışım bir ölçü kaymadıktan sonra hazırlanan sebze suyu içilebilir.

Bir cevap yazın