Sapını Çöp Diye Atıyoruz Ama Hemoroidin Devası Sapında

Patlıcanın kendinden çok saplarının da sıhhatimiz için oldukça verimli olduğunu öğreniyor muydunuz? Azıcıktan vereceğimiz bilgileri bildikten sonra patlıcanın saplarını bir daha atmayacaksınız. İşte patlıcan sapının bereketleri…

PATLICAN SAPININ FAYDALAR

Hemen hemen bir çoğumuz patlıcanın saplarını ayıklayıp çöpe atıyoruz. Ancak patlıcan sapının bereketlerini bilince pişman olabilirsiniz.

NATÜREL USUL

Hemoroid giderek yaygınlaşan ve gününüzün fobili hastalığı haline geldi. İlaç , operasyon , lazer gibi değişik rehabilitasyon usulleri mevcut. Ancak bu yollara müracaat etmeden konutunuzda natürel usul ile hemoroitten kurtulmak olası . Netlikle patlıcan kürünü uygulamalısınız. Kullanan bireyler bu kür sayesinde pozitif güzergahta ilerlediklerini belirtiyor.

MALZEMELER:

  • 5 adet patlıcan sapı
  • 5 kadeh içme suyu

YAPILIŞI

İlk olarak patlıcanların yeşil sap kısımlarını kesin. Daha sonra iyice yıkayın. Ve tencereye suyun içerisine atın. Son olarak suyun içerisinde kaynatın. Kaynayan tencerenin kapağını kapatalım. Ve kısık ateşte yarım saat kaynatın. Bu vakitte asla tencerenin kapağını açmayın. Soğutun ve ardından kapağını açın içinden patlıcan saplarını alın. Elde edilen bu suyu buzdolabına koyabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzerine günde 2 şer kere aç karnına bir kadeh için. 5 gün süresince bu kürü kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yan tesir görülmemesine karşı bir beslenme uzmanına da danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın