Kilolu Değilsiniz, Yalnızca Bağırsaklarınızda Sıkışmış “DIŞKI” Var! Peki Bundan Nasıl Kurtulabilirsiniz?

Şişmiş göbeğinden kurtulmayla cebelleşen herkes bunu eksiltmek için her türlü yolu aramaktadır. İşte şişlik nasıl biter ve düz göbeğe nasıl kavuşabilirsiniz:

Sassy Suyu Yapın

Bunu muvaffak olmanın en basit yolu ise “Sassy Suyu”ndan geçiyor.

Bu tanım sıradan içme suyunu eforlu bir karın yağı yakıcıya çeviriyor! Sıhhatinizi de geliştirip kuvvetlendiriyor. Sassy suyu sindirimi geliştirir, dengenizi kuvvetlendirir ve neredeyse 0 kaloridir.

Cynthia Sass tarafından oluşturulmuş “Düz göbek perhizi” diye ayrıca bir perhiz de var ve kilo kaybı için su tüketimini direniyor. Günde 8 bardak içseniz dahi su yakalamasını ve de elektrolit balansını yeniden de düşünmek zorundasınız.

İşte bütün tanım:

İçindekiler:

  • 2 litre su
  • 1 çay kaşığı rendelenmiş zencefil taze
  • 1 orta boy limon, yuvarlak ve ince olarak doğranmış
  • 1 orta boy salatalık, atanmış ve ince yuvarlaklar olarak doğranmış
  • 12 minik nane yaprağı

Hazırlık:

Tam malzemeleri geniş bir sürahide karıştırın ve bir gece buzdolabında dinlenmeye vazgeçin. Gün süresince 4-5 bardak için.

Solüsyonu sabahları kahvaltıdan evvel içmeye başlayarak daha iyi ve süratli neticelere erişebilirsiniz. İlk iki saatten sonra bir ölçüden şişlik kurtulduğunuzu hissedeceksiniz.

Diyetisyenler bu suyun kumpaslı olarak harcanmasıyla, azıcık fiziksel etkinlikle, bel yağlarınızı eritebileceğini ve şiş göbeğinizin gevşemesine dayanakçı olacağını söylüyorlar.

HAMİLE KADINLARA VE DE EMZİREN ANNELERE VEYAHUT MİDE PROBLEMLERİ OLANLARA VEYAHUT LİSTEDEKİ MALZEMELERDEN RASTGELE BİRİNE ALERJİSİ OLANLARA NETLİKLE ÖNERİLMEZ!

Bir cevap yazın