Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek.

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek. Nasıl mı Haberimiz de Buruşuklar Için Bal Ve Yumurta Sarısı Maskesi Her yaş grubuna hitap eden bu maske kumpaslı ve aralıksız yapılması gerekmektedir. Ve bu biçimde tesirli ve kalıcı çözüme kavuşulabilir.

Zorunlu Malzemeler:

Bir adet yumurta sarısı İki yemek kaşığı çiçek balı Yumurta sarısını ve çiçek balını sırça bir kapta iyice karıştırın Karışımı suratınıza yedirerek sürün Takribî 20 dakika beklettikten sonra suratınızı bol su ile durulayın
Bu maskeyi uygulamadan evvel gözeneklerin açılması ve cildin hafifleyip maskenin içerilere daha iyi nüfuz emesi için evvelinde surat buğuyu yapmanızda fayda olacaktırYumurta Sarısı Bal Maskesi Ile Buruşukluklarınızı Eksiltin Zengin Içerikli Bu Maske Tasviri Ile Cildinizdeki Buruşuklukları Eksilterek Daha Canlı Bir
Görünüş Elde Edebilirsiniz.

Uygulanışı Ve Hazırlanışı:

Elinizdeki tüm malzemeleri sırça bir kapta mikser desteği ile karıştırın. Daha sonra elde ettiğiniz bu karışımı suratınıza sürün ve üzerini de bir bezle kapatın.

Bu biçimde takribî 10 dakika bekleyin. Daha sonra maskeyi arının ve suratınızı ılık su ile yıkayın. bu karışım sayesinde cildiniz ıslar, yumuşar ve elastikiyet kazanır. Ayrıca elma cildinizin diri kalmasını da sağlar.

Cildin buruşuklarını ya da kaz ayakları olarak adlandırılan cilt problemleri mevzusunda yanlış algılar hâsıl olmuştur. Yalnızca yaşlılarda ya da ihtiyarlamanın natürel bir sonucu olarak düşünülen bu problem çok genç yaşlarda da görülmektedir. Mimik zenginliği ve güleç insanlarda çok sık görülen bu vaziyet yanak ve burun arasında buruşukluk ve göz etrafında kaz ayakları olarak her yarıyılda olabilir.

Kumpaslı bakım ve soğuk su ile cildin yıkanması da bu maskeler yanında uygulanması gereken usullerdendir. Soğuk cildi gerginleştirir ve elastikiyetinin korunması sağlar. Bunun yanı sıra cildinizdeki gözeneklerin açılması ve gevşetilmesi için yapacağınız maskeler de cildin beslenmesini sağlayacak ve sıhhatli ve canlı cildinizin devamlılığı korunacaktır.

Bir cevap yazın