Tüm Asalak Ve Enfeksiyonları Öldürme Maharetine Sahip Natürel Antibiyotik

Bu büyülü meşrubat enfeksiyonlara karşı savaşmanıza ve asalakları bedeninizden atmanıza destekçi olacak

Bugün görülen bir hayli hastalığın tarihi ortaçağdaki insanlara direniyor. İnsanlar umutsuzca, yaşamlarını gözetmeye çalışmalarının yanı sıra, tüm bu hastalıklara karşı savaşta kendilerine destekçi olacak natürel rehabilitasyonlar arıyorlardı. Netice olarak, bu yazıda size, tüm asalakları öldürme maharetine sahip, esrarengiz bir antibiyotiği size sunacağız.

Bu kür, bir hayli viral, bakterisel, asalak ve mantar hastalığının rehabilitasyonunda ve hatta vebadan da bir hayli insanın kurtulmasına da destekçi oldu. Tesiri netlikle göz arkasını edilmemelidir. Bir Hayli kronik gidişat ve rahatsızlığı rehabilitasyon da edebilir. Kan dolaşımını arındığı kadar süratlendiriyor da ve arınma hünerine sahiptir.

Bu reçete en ölümcül hastalıkları atlatmak için savaşan tonlarca insana takviye etmiştir. Bu reçetenin tesirli olabilmesi için gizemi, çok natürel, nitelikli ve taze malzemeler içermesidir.

Enfeksiyon ve Asalakların Düşmanı Natürel Kür Nasıl Yapılır?

Bu karışımı hazırlayacakken acı biberlere değeceğiniz için eldiven giyiniz. Eforlu kokusu sebebiyle sinüsleri uyarır.

Malzemeler:

– ¼ su kadehi ince dilimlenmiş sarımsak

– ¼ su kadehi ince dilim soğan

– 2 yemek kaşığı zerdeçal tozu veya 2 zerdeçal kökü

– 700 ml organik elma sirkesi

– 2 taze acı biber¼ çay kaşığı zencefil

– 2 çorba kaşığı rendelenmiş yaban turbu

Kürün Hazırlanışı:
Elma sirkesi haricindeki tam malzemeleri bir araya getirin ve karışımı bir sırça kavanozun içine koyun. Sonra üst kısmına elma sirkesi dökün. Kapağı iyice kapatın kavanozu sallayın. En az iki hafta süresince kuru ve serin bir yere konmalıdır. Her gün veya günde birkaç defa sallayın.

2 hafta sonra, karışımı bez ile süzün. Zeytinyağı ile karıştırarak yemeklere baharat olarak, veya salata sosu olarak ilave edebilirsiniz. Kuru karışım öbür kaplarda da kullanılabilir.

Hatırlatma:
– Azıcık gargara yapmanız ve yutmanız gerekir.- Soğuk algınlığına karşı gayret etmek ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için günde 1 çorba kaşığı kürden  almanız yeterlidir.

– Kürü hiçbir emel için asla seyreltmeyin.

– Tadına alışabilmek için, minik bir bardak ebadına erişene kadar günden güne aldığınız dozu çoğaldırın

– Günde en az beş ile altı kez1 çorba kaşığı günde alımı riskli enfeksiyonlara veya hastalıklara karşı rehabilitasyon olabilir.

– Hem natürel hem de zehirli maddesiz olduğundan hem çocuklar hem de hamile bayanlar için minik dozlarda tehlikesizdir.

– Aşikar ve acı tadından dolayı içerken dikkat edin

– Kürü içtikten sonra limon veya portakal harcamanız önerilir, böylece sonunda yanma hissinden kurtulabilirsiniz.

Elma Sirkesi

– Çok ölçüde potasyum kapsayan olgunlaşmış elmalardan yapılır. Potasyum yetersizliği yavaş gelişmeye neden olur ve akan buruna, sinüzit, kırılgan dişlere ve çivi ve saç dökülmesine de neden olabilir. Bunu kumpaslı harcamak kullanmak reelinde bu tip sıhhat meselelerini ortadan kaldırabilir. Bedeninizdeki zehirli maddelerden kurtulursunuz ve aynı zamanda da asalaklar yok olur

– Kan tazyikini banale döndürecek ve kötü kolesterolü eksiltecek pektin ile yüklüdür. Elma sirkesi, karıştırdığı yiyeceğin kalsiyum ekstraksiyonunu uyarır ve neticeleri kemiklerinizi daha eforlu hale getirecektir. Aynı zamanda, hem bakteri hem mantar enfeksiyonlarına karşı savaşabilen malikle yüklenir. Malik asidin ürik asit yataklarını eritme becerisinden dolayı eklem sızısını eksiltme beceriyi vardır.

– Elma sirkesi, acilen yağları ayrılabilir, bu sebeple gerçekten kilo vermek isteyenler için bırakılmazdır. Cildin taze ve sıkı kalmasını sağlayan özgür köklerle savaşabilme becerisine sahip beta-karoten içerir

Baş sızısı, kabızlık, hafif besin zehirlenmesi, kronik bitkinlik, boğaz sızısı, egzama, diyare, yüksek kolesterol, hazımsızlık, obezite, yüksek tansiyon, saç dökülmesi, cılız kemik ve hatta kemik irini gibi bir hayli gidişatı rehabilitasyon edebilir.

Acı biber

Biber, mikroorganizmalara karşı savaşabilen antibiyotik özelliklerinden dolayı en iyi  dolaşımı uyaranlardandır.

Zerdeçal

Son derece eforlu ve asalakları öldürmek, iltihaplanmayı eksiltmek, enfeksiyonları arınmak ve kanser gelişimini yasaklamak gibi bir hayli faydaları olan popüler bir baharattır. Ayrıca eklem sızısı rehabilitasyonunda da kullanılabilir.

Yaban turbu

Akciğerler ve sinüslerin rehabilitasyonu için çok iyidir, zira hem dolaşım sistemine uyarıcı tesirde bulunur ve grip hem de soğuk algınlıklarının genelde asıllaştığı yer olan sinüs kanallarını açabilme özelliği vardır.

Sarımsak

Çok eforlu natürel bir antibiyotiktir. Hem mikroorganizmaları hem de bakterileri hedefler, böylece iyi bakteri seviyelerini yükseltir ve aynı zamanda asalakları öldürür. Soğan ve sarımsak karışımı da benzedikleri için eforlu bir ikilidir.

Zencefil

Bu baharat, cerahat önleyici tesiri de olmasının yanında eforlu bir dolaşım sistemi uyarıcısıdır. Sıhhatinizi gözetmek ve sıhhat meselelerini çözmek için bu kürü kullanın. Tüm beden mukavemeti ve sıhhatiniz için rakamsız bereketi vardır.

 

Bir cevap yazın