Yatmadan evvel bu karışımı iç ve gün içinde yediğin her şeyi bedeninden çıkar

İster bayan olun ister erkek, azıcıktan metabolizmanızı süratlendirmenize ve hasarlı zehirli maddeleri bedeninizden arınmaya dayanakçı olacak şahane bir ev üretimi natürel meşrubat tanımı bileceksiniz. Ve bu sayede çok süratli kilo verebileceksiniz.

Ek olarak, karın çevrenizde birikmiş yağ dokuları, diyabet, yüksek tansiyon ve kardiyovasküler gibi muhtelif hastalıklara çok iyi geleceğini öğrenmenizi isteriz.

Yapılan araştırmalara göre midedeki yağ oranı ne kadar fazlaysa tip 2 olma olasılığınız o kadar yüksektir. Bu yağdan kurtulmak için bu tanımı kesinlikle sınamanızı öneriyoruz.

Web sitemizde kilo vermenize ve sıhhatli bir hayat sürdürmenize dayanakçı olacak bir hayli yazımız var. Ve son olarak, işte yağ yakmanın en tesirli bileşenlerinden birini kapsayan fantastik bir ev üretimi natürel meşrubatın tanımı: limon!

Sitemizde kilo vermenize dayanakçı olacak bir hayli sıhhatli içeriğimiz var. Bu yazıyı okuduktan sonra sitemize göz atmaya devam edebilirsiniz.

İhtiyacınız olan malzemeler:

 • 1 limon
 • maydanoz
 • 1 çorba kaşığı rendelenmiş zencefil
 • 1 çay kaşığı sirke
 • 1 tarçın çubuğu veya 1 çay kaşığı tarçın tozu
 • yarım litre su

Hazırlanışı:

İşte yapmanız gerekenler ve bu çok basit! Tek yapmanız gereken yukarıyadaki malzemeleri karıştırıcıya ilave etmek ve iyice karıştırmak! Her gece uyumadan evvel bu suyu içmelisiniz ve her sabah daha az kilo alarak uyanacaksınız! İnan bana, neticelere hayran kalacaksınız! Umarız bu yazıyı bereketli bulursunuz ve dostlarınızla ve ailenizle paylaşmayı unutmayın.

Yapmanız gerekenler kolay. Yukarıyadaki malzemeleri miksere ilave edin ve karıştırın. Her gece yatmadan evvel bu karışımı için, her sabah daha az kilo alarak uyanacaksınız ve gün içinde bedeninizde birikmiş yağları tuvalete giderek attığınızı göreceksiniz.

“Yatmadan evvel bu karışımı iç ve gün içinde yediğin her şeyi bedeninden çıkar” üzerine 5 yorum.

 1. Maydonozun nekadar olduğunu yazmışsınız ve nekadar icilecegini belirtmemişsiniz.

  1. Hülya hanım sanırım hepsi içilecek genelde böyle kürlerde de maydanoz 15 16 dal olarak kullanılıyor

  1. Betül hanım bebekli emziren anneler bence bu tür şeyleri denemesin. Bebek her türlü gıdayı sizden alıyor zayıflamak için kullanılan şey bebeği de zayıflatır. Naçizane fikrimdir, sağlıklı günler dilerim.

Bir cevap yazın