Yüksek Tansiyona İyi Gelen Bir Kalp Cerrahının Konut Üretimi Natürel Reçetesi

Yüksek tansiyon arteriyel kan damarlarına uygulanan yüksek tazyik sebebiyle oluşan tıbbi bir gidişattır. Rastgele bir bulgu ve belirti göstermez, ancak fark edilmez ve rehabilitasyon edilmezse kardiyovasküler meselelerle sonuçlanabilir.

Böbrek hastalığı, kalp krizi ve hatta görme eksikliği muhtemel problemlerdir.

Hipertansiyon, sıhhatiniz üzerinde ölümcül neticeler doğurabilir ve bu da bir noktada neden acil bir biçimde çözülmesi gerektiğini açıklar.

Hipertansiyon için alışılmış rehabilitasyon, reçeteli ilaçlarla beraber hayatın ve beslenme farklılıklarının iyileştirilmiş bir biçimde tertip edilmesidir. Bununla beraber bu cins ilaçların yan tesirleri olabilir ve iyiye mukayeseyle çok daha fazla hasara neden olabilir.

Refahınızı gözetmek ve kan tazyikinizi düşürmek için, kalbinizi gözetecek kolay bir takatimiz var. Kardiyovasküler sisteminiz de çok basit ve tesirli bir biçimde hudutlu bir vakit içinde temizlenecektir.

En natürelin, konut üretimi bu tanımımız üstelik antibiyotiklerden kat ve kat daha eforlu. Tanımın yazımızın sonunda bulabilirsiniz ama geçmeden evvel şuursuz kullanılan antibiyotiğin tesirlerine göz atmadan geçmeyin.

Sarımsak netlikle en iyi natürel ilaçlardan biridir. Eforlu sebze antibakteriyel, antiseptik ve antifungal özelliklere sahiptir ve neredeyse herkesin mutfağında bulunur. Çoğunlukla onu yemeklerimiz için lezzetlendirici olarak kullanıyoruz, ancak bir sarımsak şurubu hazırlamak rakamsız ciddi hastalıklarla savaşmanın şahane bir yoludur.

Şurup ayrıca sarımsak yanında zencefil ve limon da kapsar. Her iki bileşen de sıhhatimiz için rakamsız avantaja sahiptir ve bedeninizi enfeksiyonlardan ve öteki sıhhat problemlerine gözetebilir. Eforlu şurup, soğuk algınlığı ve grip, öteki bakteriyel ve viral enfeksiyonların yanı sıra gut veya artrit gibi inflamatuvar vaziyetler için müthiş bir çözümdür. 3 bileşenin hepsi de genel sıhhat vaziyetinizi iyileştiren ve muhtelif hastalık ve şartları rehabilitasyon edecek eforlu bileşikler ,ehemmiyetli vitaminler ve mineraller kapsar.

ŞURUBU NASIL HAZIRLANIR:

MALZEMELER :

  • 4 adet limon
  • 4 cm zencefil kökü
  • 4 diş sarımsak
  • 2 litre su

HAZIRLANIŞI :

Zencefil, sarımsak ve limonları iyice yıkayın, hepsini dağılmadan evvel soyun. Onları bir yemek kaşığı su ile blenderda karıştırın. İyice karıştığına emin olunca bir tencereye alın. İki litre suyu yavaş yavaş ilave edin. Buğu çıkana kadar kaynatın.

Kaynadıktan sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın.Cam şişelere bölüştürüp, buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Sabahları aç karnına 2 yemek kaşığı ve yatmadan iki saat evvel 2 yemek kaşığı olmak üzere günde 4 yemek kaşığı harcayın. Kardiyo sıhhatinizi hakimiyet altında yakalamak için atardamarlarınızı netlikle temizleyecektir.

Buna ek olarak tansiyonunuzu da emin bir skonutiyede yakalamak için harikulade bir ilaçtır.

Bu karışımın tansiyonu düşürmesinin yanı sıra gripten gözetmede de çok faydalıdır..

Bu biçimde, yüksek tansiyon rahatsızlığı yaşayan şahıslarda, 2 hafta kumpaslı kullanım sonrasında kötü kolesterol kıymetlerinin düştüğü de görülmüş. Bu tesirini ise 2 hafta kumpaslı kullanımın ardından görebilirsiniz.

Not: Karışım natürel olsa da kullanmadan evvel hekiminize müracaat etin, zira malzemelere karşı rastgele bir alerjik gidişatınız olabilir.

Bu ehemmiyetli bilgi ve usullerden daha fazla bireyin yararlanması için, sevip, paylaşmayı unutmayın lütfen…

Bir cevap yazın