Suratınızdaki Her Yerde Püskürtün Cildiniz Yalnızca Birkaç Günde Parlasın Kirsiz olsun!

Hoşluk surat spreyi nasıl hazırlanır

Hepimiz parlayan kirsiz cilt renginin olmasını isteriz. Yalnızca kir değil sivilcesiz yara izsiz. Hepsini istediğini mi söylüyorsun? İnanın bana kızlar gerçekten işe yarıyor. Bugün bu natürel sprey hakkında bir şeyler söyleyeceğim, uyumadan evvel pak suratınızın her yerine püskürtün ve tam gece cildinize tesir etmesine izin verin. Yalnızca birkaç gün içinde cildinizin beklenmedik bir biçimde nasıl değiştiğini görebilirsiniz!

Hoşluk surat spreyi tasviri:

Malzemeler

  • Hindistan cevizi suyu
  • Gül Suyu

Hoşluk surat spreyi yapılışı:

Bir kapta hindistan cevizi suyu alın. Denk ölçüde gül suyu ilave edin. Karıştırın ve surat spreyiniz kullanıma hazırdır  Bu akışkanı bir sprey şişesinde gizleyin. Bu surat spreyi buzdolabında bir aya kadar saklayabilirsiniz.

Hoşluk surat spreyi kullanımı:

Gün süresince ve uyumadan evvel bu surat spreyini istediğiniz zaman kullanın. Ben günde 2 kere ve uyumadan evvel bir defa kullanıyorum.

Hoşluk surat spreyi faydalar:

Hindistan cevizi suyu, suratınızdaki tüm izleri ve kirleri çıkarmak için çok verimlidir. Aynı zamanda natürel ıslatıcı olarak misyon yapar.
Gül suyu cildinizdeki fazla yağı hakimiyet eder. Gül suyu, cildi sıkıştırmaya destekçi olur ve cildin pH seviyesini dengeler. Gül suyu da cildinizin gözeneklerini çok iyi pakler.
Hindistan cevizi suyu gül suyu ile kombine edildiğinde, bu kombinasyon cilt rengini aydınlatmak için harikulade bir performans gösterir.

Bu surat spreyi tüm cilt tipleri için uygundur. Bu yazıyı verimli bulduysanız herkesle paylaşalım.

Bir cevap yazın