1 Ayda 20 Kilo Vermek İsteyen Bol Vitaminli Tasviri Kullansın

Doğa bize tam ihtimalleri sunar, hem de aşırısıyla. Tamamen doğal mahsullerden oluşan bu tasvir sayesinde 1 ayda 20 kiloya yakın kilo vermek istiyorsanız, içeriğimizi sonuna kadar okuyun.

© ShutterStock

Dediğimiz gibi tabiatta her şeyin takati vardır. Çağdaş tıp natürel ki elinden geleni yapıyor ancak doğal mahsullerin yerini hiç birinin yakalamadığını hepimiz öğreniyoruz. İlaçların neden olduğu yan tesirler dahi başlı başına bir tahlil alanı olarak karşımıza çıkıyor. Size vermek üzere olduğumuz yöntem, çia tohumu ve limondan oluşuyor ve muhtelif esas vitaminleri almanızı sağlıyor.

© ShutterStock

Malzemeler

  • 1 bardak limon suyu
  • Yarım bardak su
  • 1 yemek kaşığı çia tohumu
  • 1 yemek kaşığı doğal nektar doğal meyve suyu
© ShutterStock

Hazırlanış

Çia tohumlarını yarım kadeh suya ilave edin ve  1 saat şişmeye vazgeçin, ardından öteki malzemeleri de ilave ederek blenderda karıştırın. Her sabah boş mideye bu karışımı için ve neticeler karşısında donakalmaya hazır olun. Çia tohumlarının kapsadığı lif sindirim sisteminizi düzenleyerek sizi tok tutacak.

Limon suyu bildiğiniz gibi bir yağ yakıcıdır ve nerdeyse kalorisizdir ve aynı çia tohumları gibi sizi tok meblağ. Tek yapmanız gereken yediklerinize azıcık da olsa dikkat etmek ve bir ay içerisinde tam emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

“1 Ayda 20 Kilo Vermek İsteyen Bol Vitaminli Tasviri Kullansın” için bir yorum

  1. merhaba portakal suyu derken taze sıkılmışmı yoksa uygun bir portakal suyu markası varmı şeker olmayan mevsimi olmadığı icin portakal almıyorum da bildiğiniz bir marka varsa yazarmisiniz

Bir cevap yazın