1 Kadeh Maden Suyunun İçine 3 Kaşık Yoğurt İlave Edin ve

Çok basitlikle elde edebilceğiniz mazlemelerle maden suyu, limon ve ayran hazırlayacağınız bu kür ile göbek etrafındaki yağlardan, istenmeyen kilolardan kurtulmak muhtemel!

Bu karışım tesirini çok kısa vakitte ve tesirli biçimde gösteriyor. Peki bu kadar kısa zamanda yağlarımızı nasıl yakarız, sodalı kür nasıl hazırlanır? İşte sizlere sodalı limonlu ayran kürünün tasviri…

Kumpaslı bir biçimde 2 hafta uyguladığınız bu kür ile göbek yağlarınızdan ve istenmeyen kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda metabolizma süratiniz de artacaktır.

GÖBEK ERİTME KARIŞIMI MALZEMELERİ

3 YEMEK KAŞIĞI YARIM YAĞLI YOĞURT

1 ŞİŞE MADEN SUYU

1/2 LİMON SUYU

KARIŞIMIN HAZIRLANIŞI

3 yemek kaşığı yoğurdun üzerine limonun suyunu ilave edin. İyice karıştırın, ardından yavaş yavaş maden suyunu karıştırarak ilave edin. Şayet malzemelerin hepsini birden ilavelerseniz çok fazla köpürüp taşabilir.

SODA AYRAN LİMON KÜRÜNÜN UYGULANIŞI

Hazırlamış olduğunuz bu kürü kahvaltıdan yarım saat evvel ve gece uyumadan yarım saat evvel harcayabilirsiniz. Kür ile beraber perhizde yaparsanız daha yararlı bir netice gözlemleyebilirsiniz. Kumpaslı kullanımda göbek yağlarını iyice eritiyor, zayıflamanıza tesirli biçimde destekçi oluyor. Aynı zamanda bu perhiz usulü bağırsakları da çalıştırmada oldukça işe yarıyor.

Bir cevap yazın