1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Evet,  Bu natürel karışımdan meşrubatınız bir yudum bile karaciğeriniz için çokça verimli. Bu karışım karaciğerinizin yenilenmesinde ve sıhhatinizin korunmasında size takviyeci olacaktır.

Göbek Eritme

Karaciğerlerin sıhhatini gözetmek, genel beden sıhhati oldukça ehemmiyetlidir. Zira karaciğerin hasarlı maddelere karşı ilk filtre misyonu görür.Bilhassa son yarıyılların en yaygın karaciğer rahatsızlıklarından olan,

Hepatit A, B ve C’nin yanı sıra siroz gibi rahatsızlıklarda da ciddi riskler alana gelebilmektedir.

Bütün organizmanın temizletilmesi için mesul olan uzuv olmasıyla beraber protein birleşimini yerine getiren karaciğerdir.

Sıhhatimizi gözetebilmek ve yağlı karaciğer, hepatit c-b gibi rahatsızlıkları yasaklayabilmek için sıhhatli karaciğere sahip olmamız gerekmektedir.

Karaciğeri natürel yollarla iyileştirmeye takviyeci olacak oldukça tesirli özelliklere sahip bir nebat olan nane kullanarak karaciğeri temizletmeyi öğreneceğiz.

Bu seçenek ilaç, genel beden sıhhatimizi iyileştirecek karaciğerlerimizi yenileyip karnımızı düzleştirecek.

Karaciğeri yenileyen karnı dümdüz yapan tanım malzemeler 10 nane yaprağı, 3 Limon suyu, 1 rendelenmiş limon kabuğu, 1 Portakal suyu, 1 Su

Hazırlanışı:

Nane yapraklarını ve 10 su kadehi su dökün ve takribî 5 dakika kadar kaynatın. Ardından bir müddet dinlendirin.

Daha sonra portakal ve limon suyunu ve limonun kabuğu rendelenmiş birlikte bir fincana doldurun limonunu rendelemeden iyice iyice yıkayın.

İsteğe bağlı 1 tatlı kaşığı natürel bal ile tatlandırın. Son olarak naneli karışımın posasını ayırın, portakal suyunu ve limon suyunu ilave ederek karıştırın.

Bu kürü her gün bir hafta süresince harcayın günde 1-2 fincan, daha sonrada gerek dinlediğiniz zaman yineleyin.

Bir cevap yazın