10 Dakika Süresince Bunu Yapın – Dişlerinizin Daha Beyaz Göründüğünü Göreceksiniz

Her şey dış görünüşle ilgili olmasa da herkes harikulade gülüşlere sahip olmak ister.

Bazı sebeplerden dolayı hepimizin dişlerimiz mevzusunda o kadar bahtlı olamıyoruz. ABD’de yapılan araştırmalara göre erişkinlerin %47.2’si 30 yaşına kadar dişleriyle meseleler yaşıyor.

Son günlerde hemen hemen herkesin sınadığı ve zaferli neticeler aldıklarını söyledikleri bir usul var. Bu sayede dişleriniz olduklarından daha beyaz görünüyorlar.

Tek lüzumunuz olan şey ise hindistan cevizi yağı.

Diş beyazlatma harekâtı bir hayli giderli olabiliyor. Üstelik bir kere dişinizi beyazlattıktan sonra bir sene süresince harekâtı tekerrürden geçiremiyorsunuz ve diş beyazlatma işleminin senede bir yinelenmesi gerekiyor.

Ancak dişlerinizi her gün fırçaladığınız halde dişlerinize beyazladığını sezmiyorsanız sizlere tamamen natürel bir teklifimiz var.

Hindistan cevizi yağı, dişlerinizi hem beyazlatıyor hem de natürel olduğundan dolayı diş minenize hasar vermiyor.

Tamamen natürel olan bu usul sınamaya netlikle değer.

Natürel usulü sınamaktan ne hasar çıkar ki?

Malzemeler:

  • 1 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı seçenek olarak susam yağı

Nasıl yapılıyor?

Dişlerinizi fırçalamadan hemen evvel bir yemek kaşığı hindistan cevizi yağını 10 dakika süresince ağzınızda çalkalayın. Yağ, salyanız sayesinde dişlerinizde ince ve beyaz bir katman oluşturacak. En ehemmiyetli nokta ise ağzınızı doğru bir biçimde çalkalamak. Dişinize, diş etlerinize ve dilinize hindistan cevizi yağı dokunmalı ki buradaki zehirli maddeleri emsin ve ağzınızı temizlesin.

10 dakikanın ardından hindistan cevizi yağını lavaboya çıkartabilirsiniz.

Usul Hindistan’da senelerden beri çoğu şahıs tarafından sıkça kullanılıyor.

Usulin emeli hindistan cevizi yağının kapsadığı maddeler sayesinde ağızdaki bakterileri öldürmek. Aynı zamanda dilinizdeki ve diş etinizdeki bakteriler de yok oluyor.

Usuli sınayan bir hayli şahıs zaferli neticeler aldıklarını söylüyorlar. Hatta bu usulü destekleyen bilimsel bir makale bile var.

Tabii ki hindistan cevizi yağının dişlerinizi saniyeler içinde beyazlatmasını bekleyemezsiniz. Ancak bu araştırmaya göre usul sayesinde dişlerinizde uzun vadede fantastik büyümeler görüyorsunuz.

Sınamaktan hasar gelmez öyle değil mi?

Daha beyaz gülüşlere sahip olmak isteyen dostlarınızla tamamen natürel olan bu usulü paylaşmayı unutmayın!

Bir cevap yazın