10 Liralık Karışımla, 350 Liralık Krem Elde Ederek 10 Yaş Gençleşin.

Vitaminler ve mineraller bizim sağlıklı olmamızı sağlayan lüzumlarımızdır.

Vitaminsiz kaldığımızda bu zamanla cildimizde, saçımızda, tırnağımız da ileri ki seviyelerde ise kemiklerde dokularımıza zarar verir.

Cildimizdeki erken yaşanma sebebi bu vitamin beceriksizlerinden kaynaklanabilir bu vitaminleri cildimize temas ettirdiğimizde, cilt lüzumu kadar olan vitamini çeker fazlasını ise bırakır.

Bugün sizlere büyük markaların ufak kaplarla 350 lira gibi maliyetlere alıcı bulduğu kremlerin içeriği olan vitaminlerin hakikat içeriğini 10 lira gibi bir maliyete yapacağız.

Malzemeler;

Bephanten Krem, Evigen ampul E vitamini, Bephanten ampul B Vitamini, Redoxon ampul C Vitamini

Yapılışı: Bu malzemelerin hepsini cam ve kapaklı bir kap içerisinde güzelce karıştırın.

Bu karışımı sabah akşam suratınıza ve boynunuza uygulayın. Tesirini ilk uygulamadan itibaren göreceksiniz.

Düzelmesi efor olan kaz ayağı bölgesinde dahil olmak üzere 1 haftada cildiniz 10 yıl geriye dönecektir.

“10 Liralık Karışımla, 350 Liralık Krem Elde Ederek 10 Yaş Gençleşin.” üzerine 14 yorum.

    1. Canim ben yaptim evet faydasini görüyorum ama gece sürüyorum eczaci gündüz sürme dedi leke yaoar diye..sabahlari da güneş kremi kullaniyorum…tavsiy9e ederim.

  1. Bu karişimin sabah akşam sürülmesi söyleniyor,,fakat bazi hassas ciltlerin sabah veya gündüz sürüp dişariya yada güneşe cikmasi ciltte lekeye neden olabilir. Bence daha dikkatli olunmalı en azindan bu karişimi gece yatmadan önce yüzünüze uygulayin deyin yada güneşe çikarken karişimin yüze uygulanmasindan sonra muhakkak güneş kremi kullanilmasini önerebilirsiniz.

    1. Lekelenme konusunda haklısınız ama daha da önemlisi bu karışım saç çıkarıyor. Bunlar kozmetik sektörlerinin ve ilaç firmalarının beraber yaptıkları ticari oyunlar. Her görülene atlamamak lazım zira cilt bozuldumu geri gelmiyor. Tek başına bepantene yararlı olb. Ama özellikle bu karışım kellik te kullanılıyor. Bu arada ben eczacıyım.

  2. Bir sene sonra da epilasyona yazılırsınız. Bu ürünleri saç çıkarmak için kullanıyorlar bilginize. Bunları özellikle yapıyorlar. Hem bu ürünler sarılacak hem dermatoloji ve estetik kozmetik sektörü kazanacak. Önce bir düşünün lütfen

  3. Lekelenme konusunda hanım efendinin yazdıklarına katılmakla birlikte, sivilcelenme yi de eklemek lazım. Ayrıca altını çizerek belirtiyorum bu karışım kellik te kullanılıyor. Çok iyi saç çıkartır. Bu arada ben eczacıyım.

  4. Cilt altına ulaşmak için penetran bir mekanizma veya ek maddeler olması gerekir. Kıl kökleri yağ keseleriyle yüzeye açıldığı için buralara rahat ulaşır bu maddeler. Ancak ciltin kılcal damarlarla olan ve cilt bütünlüğünü sağlayan mekanizmaların olduğu kısım derindedir. Bu sebeple iğnelerle girişim yapılarak botox ve collagen uygulanıyor. Yoksa hepsini yüzümüze sürer giderdik. Yapabileceğiniz en doğru şey iyi beslenmek, bol su, düzenli uyku ve güneşten korunma.. Bunun dışında herşey para tuzağı ve ticari. Lütfen hanımlar az okuyun soruşturun sorgulayın..

Bir cevap yazın