1001 Tasaya Deva Maydanoz Kürü Tanımı

Son yarıyılların en popüler zayıflama kürleri arasında yer alan maydanoz limon kürü sayesinde kilo verdirme ve ödem atıcı özelliği haricinde sivilce meselelerine karşıda pozitif neticeler vermektedir.

Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU öğretmenimizin önerisi olan maydanoz suyu limon kürünü daha evvel hiç sınamadıysanız hemen maydanoz limon kürüne başlamanız yararınıza olacaktır.

Ne Gündem takipçileri için bu yazımızda; Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU kesinlikle sınanmasında kısa vakitte yararı görüleceği maydanoz kürünün sağlımıza bereketleri ve bu kürün neden seçim edildiği hakkında 3 tesirinden laf edeceğiz.

Mucize Maydanoz Suyu Limon Kürünün Sıhhatimize 3 ehemmiyetli Tesiri;

Maydanoz Kürü ile Zayıflama; Bu kürü kumpaslı olarak kullanmanız halinde metabolizmanız süratlenir ve maydanoz suyunun yağ yakıcı özelliği ile kısa vakitte kilo verirsiniz.

Karaciğerin Yağlanmasını Yasaklama – Ödem Atıcı: Bedende biriken ödemleri dışarı atmak ve karaciğerlerimizin yağlanmasını yasaklayarak mevcut yağlanmayı gidermede maydanoz suyu kürünün tesirli neticeleri vardır.

Sivilcelerde ve Cilt Lekelerinde de pozitif tesirler göstererek, maydanoz suyu limon kürü sayesinde sivilce yaradılışı yasaklanır ve zamanla ciltte oluşan sivilce kirlerinden kurtulmanız mümkündür.

Bu haberimizi paylaşmadan evvel yapmış olduğumuz bir ekip araştırmalar sonucunda maydanoz kürünü kumpaslı olarak uygulayıp hoşnut olmayan bireylere rastlayamadık.

Hatta bu mucize kürü uygulayanlar muhtelif bereketleri sayesinde herkese yapmaları mevzusunda öneri ettiklerini dile getirmişlerdir.

Sizde maydanoz suyu limon kürünü, kumpaslı bir biçimde kullanırsanız bedeniniz yenilenir ve kendinizi çok daha iyi hissedersiniz.

Bu kürün kullanım süresi 15 gündür. Ancak daha fazla tesirli netice almak istiyorsanız bu vakit sonunda 5 gün yapmayıp tekerrüründe 15 gün daha devam edebilirsiniz. Prof. Dr. Saraçoğlu öğretmenimiz bu cins problemleri olan bireylere maydanoz limon kürünün altı ay aralıklarla senede sadece iki kez yapılmasını önermektedir.

Her şeyin aşırısı hasar olacağı düşünüldüğünden, öneri edilen zamanlardan fazla maydanoz suyu limon kürünün uygulanması gidişatında negatif neticeler alana gelebilmektedir.

Natürel Usullerle Karaciğer Yağlanmasına Maydanoz Limon Kürü

Her sabah bitkin ve halsiz olarak uyanmanın nedenlerinden biriside karaciğerlerimizde ki yağlanma olabilmektedir. Böyle bir meselede güne 9-10 saatlik uykuyla başlasak dahi uykumuzu alamayarak uykusuzluk haliyle başlarız. Bahsetmiş olduğumuz mesele sizde de görülüyorsa karaciğeriniz yağlanmış olabilir ya da bedendeki ödem ölçüyü çoğalmış anlamına gelebilir. Şayet böyle bir meseleyi yaşıyor ve sizde güne zinde uykunuzu almış bir biçimde başlamak istiyorsanız limonlu maydanoz kürünü altı ayda bir sınayabilirsiniz. Mucize maydanoz kürü sağlımız için oldukça yararlı bir kür olup, bu kürü kumpaslı olarak sınayanların yalnızca 4. Gününden itibaren tesirini göstererek güne dinç başladıklarını ve daha zinde olduklarını belirtmişlerdir.

Maydanoz Suyu Kürü Hazırlanması için Malzemeler;

  • Takribî 15 adet dal maydanoz
  • 1 adet orta büyüklükte limon
  • 1 su kadehi su

Tamamen Natürel Zayıflama Usulü Maydanoz Suyu Limon Kürü Nasıl Yapılır?

Maydanoz Kürü Yapılışı:

Pratik olarak hazırlayabileceğiniz bu mucize kür için öncelikle sabahları uyanır uyanamaz belirtmiş olduğumuz ölçüde ki maydanozun altına ve üzerine olacak biçimde limonumuzu sıkıp suyumuzu da aktararak yeşil bir görünüme sahip olana kadar blender ile karıştıralım.

Mucize Maydanoz Suyu Kürü Nasıl Uygulanır?

Maydanoz Kürünün uygulanması: Tasvirini yukarıyada vererek elde edilen limonlu maydanoz suyumuzu her sabah kahvaltıdan 15-20 dakika kadar evvel aç karnına içilmeli.

Hiç ara vermeden belirtmiş olduğumuz 15 gün süresince her saban bu harekât yinelenir. Tercihen tesirini devam ettirmek istiyorsanız 5 gün ara verildikten sonra tekerrürden uygulamaya başlayabilirsiniz.

Özellikle 2. 15 günlük uygulamanın emeli karaciğerde yağlanma görülen bireylere öneri edilmektedir. Maydanoz kürü, evvelden değil kumpaslı olarak günlük taze bir biçimde elde hazırlanması gerekmektedir.

Maydanoz ve Limon Suyu Kürü Sayesinde Zayıflama ve Cilt Bakımı

Zayıflamaya destekçi maydanoz kürünün metabolizmayı ve kan dolaşımını süratlendirdiği bu sayede dokulara fazla ölçüde kan erişmesini sağladığı bu sebeple yağ yakılacağından zayıflama alana gelmektedir.

Sivilcelere karşı maydanoz kürünün kullanılması gidişatında, sivilceler hem kısa vakitte yok eder hem de sivilce izlerin ortadan kalkmasına destekçi olacağından maydanoz kürü sivilcelerin rehabilitasyonunda öneri edilen natürel bir yöntemdir.

Ayrıca Maydanoz, İçeriğinde C vitaminini barındırdığından herkese harcanması öneri edilmektedir. Maydanoz nebatının muhtelif kullanım alanları olup, yukarıyada vermiş olduğumuz kür halinde, yemeklerinize ya da salatalarınızda şifa kaynağınız olabilmektedir.

Zamanlar muhtelif sebeplere bağlı olarak bedende görülen buruşuklukları gidermede, cildi hoşlaştırmada ve geç ihtiyarlamaya destekçi olabilmektedir.

Bir cevap yazın