20 Kilo Verdiren Haşlanmış Limon Tanımı

Büyük bir C vitamini kaynağı olan ve bununla beraber bir sürü kabiliyeti olan limonun yeni mucizesi, haşlanmış limon perhizi… 1 ayda 20 kilo verdirdiği söylenilen haşlanmış limon bedeniniz de yetersiz olan vitaminleri alabilir aynı zamanda da zayıflayabilirsiniz. Peki haşlanmış limon perhizi nasıl yapılır?

Zayıflamak şansına sınamadığınız yol kalmadı mı? Bir de haşlanmış limon perhizini uygulayın. Bu perhiz ile 1 ayda 20 kilo vermeniz muhtemel. Büyük bir C vitamini olan limonun zayıflamaya destekçi olurken, bedene kattığı vitaminleri sizler için inceledik. Haşlanmış limon perhizi nasıl yapılır?

Herkesin merakla sorduğu limon perhizi, zayıflamanızı sağlarken bedeninizin enerji depolamasını da sağlıyor. Limonun içerisinde bulunan C vitamini, kalsiyum, potasyum, magnezyum ve demir bedeninizi beslerken yağ yakımını da süratlendiriyor ve zayıflamanıza destekçi oluyor. Bunun yanı sıra verdiği detoks tesiri sayesinde hücrelerin tamamen yenilenmesini, bağırsaklarda oluşan bakterilerin tamamen yok edilmesini sağlıyor.

Haşlanmış limonu aç karnına rahatlıkla harcayabilirsiniz. Çay ya da kahve gibi midenize hasar vermeyecek hatta sindirim sisteminizi kuvvetlendirecektir. Güne bir bardak C vitamini limon ile başlamak sizi taze ve rahat sezdirecek, bedeninizi mikroplardan arındıracaktır.

HAŞLANMIŞ LİMONUN FAYDALARI NELERDİR?

  • – Yağ yakımını süratlendirir.
  • – Sindirim sistemini kuvvetlendirir.
  • – Bedende oluşan hasarlı zehirli maddelerin ve bakterilerin atılmasını sağlar.
  • – Aç karnına harcandığında detoks tesiri vererek, hücrelerin yenilenmesini sağlar.
  • – İçerisinde bulunan zengin C vitamini ile bedenin enerji toplamasını sağlar.
  • – Bağırsaklarda oluşan bakterileri temizler.

HAŞLANMIŞ LİMON PERHİZİ NASIL YAPILIR?

Haşlanmış limonu her sabah bir fincan içerek bedeninizin safra kesesini uyarılmasını sağlarsınız. Bu da tam gastrointestinal sistemin uyarılmasını sağlar. Limonda bulunan mineraller de midenize gevşetir, sindirim sistemini kuvvetlendirir. Süratli ve natürel olarak kilo vermenizi sağlar. Her gün bu meşrubatı hazırlayın ve hiçbir perhiz yapmadan 20 kiloya kadar olan beden aşırılığınızın gittiğini göreceksiniz.

HAŞLANMIŞ LİMON KÜRÜ

Malzemeler

  • – 2-3 cm lik zencefil parçası
  • – 5 adet limon
  • – 4-5 diş sarımsak
  • – 2 litre su

Hazırlanışı

Haşlanmış limon meşrubatı için ilk yapmanız gereken limonların kabuklarını soyun ve suyunu sıkın. Posasını ve kabuklarını atmayın daha sonra içine ilave edeceğiz. Ardından blendır ile sarımsakları, zencefili iyice dağılıyoruz. Limon suyunu, ve blendırdan geçirdiğimiz malzemeleri bir tencereye ilave edip iyice karıştırıyoruz.

Ayrı bir tencerede ise 2 litre suyumuzu, ilk başta çoğala kalan limon kabuklarını ve posasını ilave edip kaynatıyoruz. Su fokurdamaya başladığında üzerine blendır ve limon suyundan elde edilen karışımı ilave ediyoruz. Karıştırmaya devam ediyoruz. 5-10 dakika bu biçimde devam ettikten sonra kapağını kapatıp soğumaya bırakıyoruz.

Haşlanmış limon suyunu her sabah aç karnına için.

HAŞLANMIŞ LİMON KÜRÜ NE KADAR HARCANMALIDIR?

Bu karışımı her sabah aç karnına 1 çay kadehi içebilirsiniz. Haşlanmış limon kürü içerek 20 kilo kadar zayıflamanız muhtemel olacaktır. Buna yardım olarak uygulanacak bir perhiz programı ve egzersiz programı destekleyici özellik taşıyacaktır.

Ayrıca haşlanmış limon kürü mide ve sindirim sistemi sıhhati için de çok yararlı olacaktır. Özel bir hastalığı olanların hekim himayesinde kullanması önerilir.

“20 Kilo Verdiren Haşlanmış Limon Tanımı” için bir yorum

Bir cevap yazın