20 Saniye Kulağınıza Mandal Takın Neticeleri Sizi Çok Donakaltacak

Ünlü refleksoloji uzmanı Helen Chin Lui, “Her kulakta asap uçları ve merkezi asap sistemine müteveccih bağlayıcılarla doludur, kulaklar bedenin tüm refleks haritasını kapsıyor” diye belirtiyor.

İnsanların sıhhatini iyileştirebileceğini söyleyen ve muhtelif hastalıkların rehabilitasyon edebileceği ve kısa zamanda farklılıkları fark edeceğinizi söylüyor.

Kulaklarda değişik beden uzuvları ve bölgeleri ile alakalı 6 nokta vardır. Bu sebeple, bu noktaları uyararak muhtelif sıhhat meselelerini çözebilirsiniz.

Kulağın Üst Kısmı

Bu kulak kısmı omuzlar ve sırt ile alakalıdır, bu sebeple günde bir dakika basmak bölgedeki gerginliği azaltacaktır.

Kulak Çarpığının Üstü

Bu nokta uzuvlarla irtibatlıdır ve iç hassasiyet veya rahatsızlık gidişatında, onu rehabilitasyon etmek için bir mandal yerleştirin.

Kulağın Üst Orta Kısmı

Eklemler ile alakalıdır, bastığında eklemdeki sızı ve sertliği hafifletir.

Kulağın Alt Orta Bölümü

Sıkıştığınızda, bu nokta sinüzit veya boğaz sızısını giderecek, tıkanıklığı rehabilitasyon edecek ve basitçe uykuya dalmanıza takviyeci olacaktır.

Kulak Memesinin Üzeri

Sindirim sistemiyle irtibatlıdır, bu sebeple stimülasyon midenin sızısını ve sindirimi kuvvetlendirecek ve bu cins meseleleri önleyecektir.

Kulak memesi

Bu nokta baş ve kalbe bağlı, bu sebeple baş sızısı ve migreni hafifletmenize, kalp sıhhatini desteklemenize takviyeci olabilir.

Eğer kafanız karıştıysa alttaki video işinize yarayacaktır.

Bir cevap yazın