20 Yaş Gençleştiren Sabah Maskesi

Günlük şahsi bakım rutininize ilave edeceğiniz bu surat maskesi, cildinizin dokusunu yenileyerek sadece bir hafta içinde 20 yaş genç görünmenizi sağlıyor.

Konutta hazırlayabileceğiniz bu maske için kahve ve süt olmak üzere sadece iki malzemeye gereksiniminiz var. Bu malzemeler genelde konutunuzda hep olur o sebeple bu tasvir hem ekonomik hem çok tesirli.

Sadece bir hafta uyguladığınızda ihtiyarlama bulgularını ortadan kaldırıyor ve reel yaşınızdan çok daha genç görünmenizi sağlıyor.

20 Yaş Gençleştiren Kahve+Süt Maskesi

Malzemeler:

  • 1 yemek kaşığı kahve
  • 1.5 yemek kaşığı süt

Hazırlanışı:

1 yemek kaşığı kahve ile 1.5 yemek kaşığı sütü bir kasede birleştirin. Kalın bir macun haline gelene kadar karıştırın ve 5 dakika bekletin. Elde ettiğiniz macunu suratınıza hafifçe masaj yaparak uygulayın ve kurumasını bekleyin.

15-20 dakika sonra suratınızı soğuk suyla yıkayın. Karışım kalın bir kıvama sahip olmalıdır. Suratınıza ve boynunuza denk olarak dağıtın ve 20 dakika bekletin. Karışımı su ile durularken hafifçe ovuşturun. Böylece ölü cilt çıkarılır ve cildin parlaklaşması sağlanır.

Kahve+Süt Maskesinin Cilde Bereketleri

Bu maskenin aroması serinletici bir tesire sahiptir. Bu sebeple gün süresince dinç kalmasına destekçi olabilir.

Maskenin içindeki süt cilde zorunlu gıdaları sağlar.

Cildi kibarca pakler ve bebek cildi yumuşaklığı sağlar. Kahve ise enerji verici olarak vazife yapar.

Cilt gözeneklerini açar ve cildi daha esnek yapar.

Cildinizdeki izleri ve buruşuklukları giderir.

Hazırlanması ve uygulanması çok kolay olan kahve maskesi, cildinize son derece destekçi olur. İlk uygulamada cildinizdeki kızarıklığı eksilttiğini, cildinizi daha parlak ve pürüzsüz hale getirdiğiniz fark edeceksiniz.

“20 Yaş Gençleştiren Sabah Maskesi” için bir yorum

Bir cevap yazın