2000 Senelik Tibet İlacı Reçetesi

2000 Senelik Tibet İlacı Reçetesi, Kan Damarlarındaki Kireçli Tortulara ve Kolesterole Karşı!

Tibet ilacı; Tibet manastırında kil tabletlerinin üzerine yazılı olarak bulunan inanılmaz bir şifa tanımıdır. İki bin sene evvel tabletlere yazıldığı hipotez edilen bu reçetenin özellikle kan damarlarında ki kireçlenme ve kolesterol rahatsızlıklarına karşı bir şifa kaynağı olduğu düşünülmektedir. Aynı zamanda tibet ilacı nın sıhhatli ve uzun bir ömür için kullanımı da mevcuttur.

Tibet ilacı Özellikleri

➤ Kan damarlarını zaferli bir biçimde pakler.
➤ Kan damarlarının elastikliğini artırır. Bu sayede sıhhatli kan akışı asıllaşır.
➤ Kalp krizi ve göğüs sızılarına karşı kullanılır.
➤ Gözde ki görme oranını artırır ve bedeni devingen tutarak devingenlik sağlar.

Tibet İlacı Nasıl Yapılır?

Tibet ilacı reçetesi hakikatinde herkesin basitlikle erişebileceği malzemeler ile yapılmaktadır. Malzemeleri tanıma uygun birleştirdiğinizde bu şifadan siz de faydalanabilirsiniz.

Malzemeler: 300 gram sarımsak, 1 kilogram limonun kabuğu, 1,5 litre su, Kapaklı sırça kavanoz

Tibet İlacı Hazırlanışı: 1 kg limonun kabuğu ince ince öğütülür. Bunun için rende kullanabilirsiniz. 300 gram sarımsakta aynı biçimde öğütülür ve limon kabukları ile karıştırılır. Bu arada 1,5 litre su tencereye konulur ve kaynatılır. Kaynadıktan sonra ocağın altı kısılır ve içerisine sarımsak ve limon karışımı ilave edilir. Tencerenin ağzı kapatılır ve takribî 15 dakika karışım kısık ateşte kaynatılır. 15 dakika sonra karışımı ocaktan alın ve soğumaya vazgeçin. Soğuduktan sonra sırça kavanoza konulur ve ağzı kapatılır.

Kullanımı: Hazırladığınız bu karışımdan her sabah aç karnına çeyrek su kadehi içmeniz gerekmektedir. 25 gün süresince her sabah için ardından 10 gün mola verin. Moladan sonra 25 gün daha her sabah harcayın. 25+10+25 olmak üzere 60 gün sonunda tibet ilacı kullanmayı vazgeçin. Tibet ilacı her ne kadar natürel bir şifa kaynağı olsa da senede 2 kezden fazla uygulanmamalıdır. Ayrıca her uygulamadan sonra 6 ay müddet geçmesi gerekmektedir. 25 günlük periyotların arasında 10 gün mola vermeyi ve periyotların bitiminde 6 ay ara vermeyi önemsememe etmemelisiniz. Ayrıca iyileştikten sonra sıhhatinizde rastgele bir bozulma yok ise bu natürel şifayı kullanmamalısınız.

Tibet’deri asırlar evvel gelen bu reçete her ne kadar tamamen natürel bir reçete de olsa şayet ehemmiyetli bir hastalığınız var ise tibet reçetesini uygulamadan evvel hekiminize danışmalısınız. Natürel bir ilaç olsa dahi öğrenmediğiniz bir hastalığınızı tetikleyebilir.

Bir cevap yazın