25 Yıldır Konutlu Olan Down Belirtili Çiftin Herkese Sanki Ders Veriyor

Aşk her şeyin üstesinden gelir.

Çoğumuz aşkın varlığına inanmayız özellikle henüz bulamamış olanlarımız. Ancak anında karşı çıkmak yerine herkes birkaç saniye de olsa düşünmeden edemez.

Aşk kolay bir duygudan aşırısıdır, hatta yaşamı hayata isteğimizi oluşturur desek yeridir. Çalgı çalmak veya çocuklarınızla zaman geçirmek dahi aşkın sizdeki karşılığı olabilir.

Bu içeriğimize mevzu olan çiftimiz 58 ve 54 yaşlarındaki iki down belirtili fert. Down belirtisine sahip olup en uzun müddet konutlu kalan çift olma rekorunu ellerinde bulunduruyorlar.

25 sene evvel evlenen çiftimiz birbirlerine olan sevgilerinin hiç tükenmediğini aksine birbirleri olmadan yaşamdan bu denli neşe alamayacaklarını belirtiyorlar.

Her sevgililer gününde birbirlerine kart hazırlayan ve her günü doyasıya yaşayan çift, bizlere gerçekten dünyanın hoş bir yer olduğuna dair umut veriyor. İlerleyen yaşlarına karşın yaşam azıcık güçleşmeye başlasa da birlikte üstesinden geleceklerinden son derece eminler.

Günümüz dünyasında hala saf birliktelikler görmek bizleri gerçekten çok mutlu etti. Şayet sizde bu down belirtili çiftimizin aşklarına gıpta ile bakıyorsanız, hoşlanmak ve hoşlanılmak için zaman kaybetmeyin ve onlarla olun.

Bu içeriği yakınlarınızla paylaşarak daha fazla insanın aşkın varlığından haberdar olmasını sağlayın.

Bir cevap yazın