40 günde kolesterolü damarlarınızdan silin

40 günde kolesterolü damarlarınızdan silin :Kanınızda biriken yağları ortadan kaldırmak ve aynı zamanda damarların esnekliğini geri kazandırmak sıhhatiniz için son derece önemlidir.

Temiz bir kan ve zehirli maddelerden arınmış kan sizi daha sıhhatli yapar.

Eğer iç uzuvlarınız yağlanır ve damarlarınızın içi yağ tabakayı ile kaplanırsa sıhhat gidişatınız ciddi bir risk içine girer.

Tıbbi araştırmalara göre damarlarınızın yüzde 70 ve daha aşırısı yağlanmış ise göğüs sızısı, soluk darlığı, kalp çarpıntısı, halsizlik ve baş dönmesi şikayetleri yaşamanız kaçınılmaz bir sondur.

Bu vaziyet bir kalp krizi, felç ve muhtelif damar hastalıklarının bulgularıdır. İşte bu yazımızda bu sıhhatinizi tehdit eden vaziyetten kurtulmanın natürel çözümünü vereceğiz.

40 günde kolesterolü damarlarınızdan silin

Size Tibet’te senelerdir kullanılan kan damarlarını arınan kolesterolü düşüren tesirli sarımsak tasvirini anlatacağız. Bu tasvir kan akışını süratlendirir kan tazyikini banal seviyelere getirir. Kan dolaşımını çoğaldırdığı için damarlardaki yapışmış yağ parçalarını söker atar.

Sarımsağın en eforlu antioksidan ve natürel antibiyotik kaynağı olduğunu hepimiz öğreniyoruz. Dünyadaki en sıhhatli besinlerden biri. Bu natürel sarımsak rehabilitasyonu, öbür kimyevi ilaçlar gibi kanınızı inceltip değişik kalp meselelerine neden olmaz.

Sarımsak hücrelerin yenilenmesine ve gençleşmesine takviyeci sıhhatli gıdaların başında yer alır. Limon ile birlikte antioksidan ve damarlarını arınan , kötü kolesterol seviyesini eksilterek kan damarı duvarlarının kuvvetlenmesini ve ateroskleroz  gibi riskli hastalıkların tehlikesini eksilten muhteşem bir karışım haline gelir.

Not: Yeni bir çalışma sarımsak tüketiminde mide, sütun, yemek borusu , pankreas, göğüs kanseri, kolorektal ve bağırsak kanseri tehlikesini eksiltmeye takviyeci olduğu onaylanmıştır.

İşte size muhteşem tasvir:

Malzemeler:

  • * 4 Diş sarımsak
  • * 3 orta boy yıkanmış limon
  • * 3 litre kaynamış su.

Hazırlanışı:bu kolay tanımı yapmak çok basittir. İlk olarak sarımsak ve limonları dilimleyin ve bir kaseye koyun ve üzerine kaynar su dökün.

Bundan sonra limon ve sarımsaklar blendırda öğütülür ve bu bu karışımı 3 ayrı kavanoza dağılınır. Aynı biçimde kaynar suyu da 3 denk biçimde kavanozlara boşaltın. Kavanozların kapaklarını kapatın ve 3 gün süresince buzdolabında gizleyin.  Karışımınız kullanmaya hazırdır.

Uygulama : Bu karışımı yemeklerden evvel 1-2 kaşık olarak harcamaya başlıyoruz ve günde 3 sefer alıyoruz. 3-4 günden sonra 3-4 kaşık olarak ölçüyü çoğaldırmanız gerekmektedir.

Not: Bu rehabilitasyon uzun soluklu olup en az 40 gün süresince yapmanız gerekmektedir. Yalnızca dikkat etkeniz gereken husus bu karışımı içmek lüzumlu olarak kullandığınız ilaçlarla yan tesiri olup olmadığını hekiminize mesele. Kaynak: www.diyetevi.com

“40 günde kolesterolü damarlarınızdan silin” üzerine 3 yorum.

  1. Bu benim fikrim, tahminim.
    Bence de 4 diş sarımsak ve 3 tane limon 1 litre su ile olmalı diye düşünüyorum.
    Buna göre 12 diş sarımsak 9 tane limon ve 3 litre su ile olunca biraz daha etkili olur.
    Tabi ilaç kullanan kişiler dr a mutlaka danışması gerekir. Teşekkürler.

Bir cevap yazın