72 Saatte Bağırsaklardan Zehirli Madde Atan Karışım

Fazla kilolu ve obez olmayan bireylerin dahi bağırsaklarında en az 3 kilo kadar zehirli madde bulunduğu söyleniyor. Ancak seçenek tıp uzmanları sıhhatli beslenmenin yanında azıcıktan vereceğimiz karışımla zehirli maddeleri bedenden 72 saatte atılacağını belirtiyor.

Kötü beslenme alışkanlıkları balanssız beslenme zamanla bağırsaklarınızda zehirli madde birikimine neden olabilir. Aynı zamanda stres, kasvet ve gerginlik gidişatı gibi ruhsal problemler zamanla bağırsaklarınızda zehirli madde birikmesine neden olabilir. Bu zehirli maddeleri süratli bir biçimde atmanız için size önerbileceğimiz bir tasvirimiz var.

İşte 72 saatte bağırsaklardan zehirli maddeleri atan karışım tanımı…

karışım

Malzemeler

– Organik elma sirkesi – 1 Çorba kaşığı
– Organik limon suyu – 2 çorba kaşığı

– Organik zencefil – 1 yemek kaşığı
– Deniz tuzu – bir tutamaz ölçüde
– 1 kadeh içme suyu

Hazırlanışı

Bir kadeh içme suyunu kaynatın ve içerisine tuz ilave edin. Ardından değişik malzemeleri de ilave edip iyice karıştırın. Kahvaltılardan evvel her zaman boş mideyle içilmesi gerekiyor.

“72 Saatte Bağırsaklardan Zehirli Madde Atan Karışım” üzerine 6 yorum.

  1. Kaç gün kullanacağız.Deniz tuzu yerine kaya tuzu olurmu?.Zencefil 1 yemek kaşığı çok değil mi 1 çay kaşığı mı yoksa

  2. yanlış tarif vermişler inceleyip düzeltin.1 yemek kaşığı yazınca toz anlaşılıyor.eğer toz ise adamı napar biliyomusunuz 1 yemek kaşığı toz zencefil cin çarpmışa dönersiniz.hiç görmediğiniz renkeri görürsünüz.

Bir cevap yazın