Amerika Birleşik Devletlerili obez çift beraber 200 kilo verdi!

Amerika Birleşik Devletleri’li çift yalnızca 2016 seneyi başlangıcından bu yana rastgele bir harekât geçirmeden sıhhatli beslenme ve egzersizle toplam 200 kilo verdi

İki sene evvel zayıflama kararı alan Amerika Birleşik Devletleri’li çift yalnızca 2016 seneyi başlangıcından bu yana rastgele bir harekât geçirmeden sıhhatli beslenme ve egzersizle toplam 200 kilo verdi.

DHA’nın haberine göre; Amerika Birleşik Devletleri’nin Indiana eyaletinde yaşamakta olan Lexi 27 ve Danny Reed 29 yalnızca spor, doğru beslenme ve sevgiyle birbirlerini de desekleyerek çok ehemmiyetli bir galibiyete imzalaydı ve sıhhatli bir hayata geçti. İleride çocuk sahibi olmak isteyen çift bu perhizin ilişkilerini daha da sıhhatli hale getirdiğini ve kuvvetlendirdiğini söylüyor.

METAMORFOZU FOTOĞRAFLADILAR

“Kilolu kız usandı artık” anlamına gelen “Fatgirlfedup” isimli Instangram hesabından geçirdikleri metamorfozu resimlerle paylaşan Lexi ve Reed çifti ABC News’e verdikleri görüşmede tecrübelerini “Motivasyonumuzu yitirdiğimiz günlerde birbirimizi güçle spor salonuna götürdük. Aynı zamanda beraber yemek yapmaya, günlük gayeler koymaya başladık. Bu yolculuk bizi birbirimize daha da yakınlaştırdı” diye aktarıyor.

Mutlu çift öykülerinin eş meseleler yaşayan çiftlere de dayanakçı olmasını umuyor.

Bir cevap yazın